Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van ennyi nyomozós és...

Miért van ennyi nyomozós és rendőrös sorozat a kereskedelmi csatornákon?

Figyelt kérdés
Hawaii 5.O, NCIS, NCIS LA, CSI, CSI Miami, CSI NY, dr Csont Az utolsó zsaru(ha még megy) és még sorolhatnám..
2013. ápr. 9. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igény, el lehet adni, nem kell sokat gondolkodni valami teljesen új koncepción, a nyomozás általában izgalmas
2013. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Amerikát majmoljuk.
2013. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy még: Sherlock, Sherlock és Wattson, régebben ment a Rex felügyelő is..


Ezzel a nézettel mehetnének vígjáték sorozatok. Azon sem kell sokat gondolkodni, az is sokat megy Amerikában és mindenki szeret nevetni.

2013. ápr. 10. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert jó a nézettségük, a kereskedelmi csatornák pedig ebből élnek, vagyis az eladott reklámpercekből, aminek az árát a nézettség befolyásolja.
2013. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jah... De a vígjátékoknak is lenne nézettségük.

Amúgy még találtam: Kettős ügynök(azt hiszem ez a címe, Piper Perabo játszik benne.) Akkor még Cobra 11...

2013. ápr. 13. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemigen lenne, már bepróbálták és nem voltak olyan sikeresek; a magyar nézők amúgy sem szeretik nagyon az újdonságokat, a csatornák meg nem szívesen kísérletezgetnek a nézők elvesztésének fényében. Szükségük van a nézettségre (pénzre), nem fognak maguk ellen dolgozni.
2013. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Végül is azért van pár jó új műsor, meg nekem nincs is bajom ezekkel a nyomozós-rendőrösökkel, csak feltűnt, hogy milyen sok van, és érdekelt, hogy miért.

Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!