Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Felismeritek valamelyik mesét?

Felismeritek valamelyik mesét?

Figyelt kérdés
2 meséről lenne szó, mindkettő 90-es években játszódott, lehet, hogy korábban is adták, de én ekkor néztem. Az egyikben szárnyas medvék (?) voltak a másik pedig víz alatt játszódott. Mindkettő népszerű lehetett, mert ismertebb csatorna adta. Remélem felismeritek valamelyiket. :)
2013. ápr. 21. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi eszembe jutott, hogy a víz alatt apró, kedves lények éltek, akiknek a fejük tetején volt egy merőleges szívóka. :)
2013. ápr. 21. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:
A második a Szippancsok:D.
2013. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Magamtól sose jöttem volna rá!!! :)
2013. ápr. 21. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A macis az nem a Gondos bocsok? Bár nem emlékszem, hogy szárnyasok lettek volna.
2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem az volt, de azért köszi! :) Hosszas keresgélés után rátaláltam a szárnyas macis mesére, az a címe, hogy "Repülő bocsok". :)
2013. ápr. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!