Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van ennyi roma származás...

Miért van ennyi roma származású szereplő az Éjjel-nappal Budapest című hányadék műsorban?

Figyelt kérdés
Majdnem mind kissebbség,a leggázabb az,hogy undormányok szereplők,hányni lehet tőlük,valami normális kinézetű,viselkedésű személyeket tehettek volna bele
2013. máj. 3. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nem csak abban, mindenhol ottvannak
2013. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
LALI ő nem roma
2013. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem is eföldi lény!
2013. máj. 4. 23:00
 4/5 anonim válasza:
Ugy látom a kérdezö hasonló mint én én is gyülölöm ezt a sorozatot. nem is az h roma származásu szereplö hanem az h fömusoridöbe ezt kell adni. mi mondanivalója van ennek a müsornak? igyun hánnyuk feküdjünk bele ne dolgozzunk élösködjünk?(barátnöm nézi sajnos ezeket is cask ezért tudom -,-'') más nem nagyon. adják minden este fél 12kor azt kész, inkább a házon kivült kéne betenni ez helyére és minden napra ami legalább vmennyire tükrözi a valóságot.
2013. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ők csinálják a legjobb showt.Ők tudnak a legjobban veszekedni,nekünk meg ez kell.Nézd meg a Való Világ 4-et.Na az,az tele volt cigányokkal.....:DD
2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!