Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem szavazhatunk Magyaro...

Miért nem szavazhatunk Magyarországról, a Eurovision c. műsorba?

Figyelt kérdés
Kicsit igazságtalannak érzem... bár nem mintha meglepne. Csak érdekel, h esetleg mivel érdemeltük ki ezt, vagy mi tehetünk errôl?
2013. máj. 14. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a butaságot meg honnan vetted??
2013. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet :-o biztos majd csütörtökön!
2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Minden ország csak a saját indulójára nem szavazhat, a többire igen. De ha ebben az elődöntőben tényleg nem lehetett, akkor majd a köveetkezőben, mert abban lesz magyar is.
2013. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Itt a tegnapi műsor.. Ajánlom, hogy tekerd a mutatót a 19. percig, majd kb. még 15 másodpercig pattog ott a 3 'barbie-utánzat', aztán figyeld meg mit mond a műsorvezető. Idézek: "Amint korábban említettem Magyarországról nem lehet szavazni." A 3. válaszolóval meg azért nem értek egyet, mert csak Mo. nem szavazhat. És a többi 17, aki szintén csak csütörtökön vesz részt az elődöntőbe, azzal 'mi újság'? Egyébként én úgy tudom, hogy mindenki szavazhat magára is.. De ez nem biztos, hogy igaz. De az tuti, h csak mi nem szavazhatunk...

Úgyhogy a kérdésem továbbra is fennáll. Miért...?

2013. máj. 15. 14:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

*Bocsi a link lemaradt :)

[link]

2013. máj. 15. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Már írtam, hogy tényleg nem lehet! Én sem értem miért, és Gundi se mondott semmit. Kíváncsi leszek a csütörtökre...


De ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog, inkább itt kérdezz


[link]

A wikin meg ezt írják

Napjainkban a telefonos szavazás mellett SMS-ben is lehet szavazni. A szavazás akármelyik módját használják – telefon, SMS, zsűri – nem lehet ugyanarra az országra szavazni, mint ahol a szavazatot leadták; más szóval egyik ország sem szavazhat a saját dalára.

2013. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj, kérlek ne haragudj azt hittem a második hozzászóló egy másik személy, bocsánat! :) Köszönöm a választ!
2013. máj. 17. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Neee, ez bugyuta kérdés...:) gondolkozz 'józan paraszti ésszel'. Ha mindenki szavazhatna a saját országára, egyértelmű...mindenki csak az ő nemzetiségére szavazna...szerinted a mi országunk lakossága hogy jön Németországhoz, vagy Angliához?:) és mit szóljon pl.Svájc? :D Berlinben, Londonban többen élnek, mint az országban. :D jó, és fair dolog, hogy senkire szavazhat saját nemzetiségére. ( persze nézd a görögöket és ciprust) minden évben egymásnak passzolgatják a 12 pontot...érdekes, mi?:P nem, nemaz.:D
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* senki se. (Nem 'senkire'. Bocsi elìrtam) :)
2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a te válaszod bugyuta... Nem azt kérdeztem, hogy miért nem szavazhatunk magunkra, hanem azt, hogy miért nem szavazhatunk úgy általában... merthogy az első elődöntőbe senkire nem szavazhattunk. Igen, MÁS ORSZÁGRA SEM! Sokan mondták, hogy ez azért van, mert mi csak a 2. elődöntőben veszünk (már, vettünk) részt, de sok olyan ország volt aki szintén a 2. elődöntőben szerepelt, és szavazhatott már az első elődöntőben is... Érted? :D

Úgyhogy mielőtt engem buzdítanál a józan paraszti használatára, megteszem én a "felkérést": ;)

Szóval gondolkozz józan paraszti ésszel, mert ha 5. hó 14-én tettem fel a kérdést, (azon a napon amikor Mo. nem vett részt a versenyen), akkor nyilván nem szavaznék magunkra, még akkor se, ha azt hittem volna, hogy minden ország szavazhat magára. De egyébként se hittem, szóval... ;)

Másrészt, a szövegbe sehol nincs félreérthető rész.

És akkor ezen alkalmat ki is használom arra, hogy gratuláljak Alexnek, Daninak és Helgának! Ügyesek, szépek és egyediek voltak! :) Gratulálok!

2013. máj. 26. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!