Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel-nappal Budapest, be...

Éjjel-nappal Budapest, be lesz tiltva?

Figyelt kérdés

Valamikor olvastam itt egy hasonló kérdést, marhára remélem beperlik ezért az rtl klubot egy pár 10 millára.

a bulizz/drogozz/szexelj/verekedj alapon menő sz*rtalicska műsor

van valami konkrét hír, hogy betiltanák vagy valami?

úgy tudom a mónika showt is betiltották ez miatt.

köszi



2013. máj. 25. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
mondjuk, ha kiveszik visszarakják a másik f*st, való világ
2013. máj. 25. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Remélem.

Szerintem rosszabb, mint a Vv.

2013. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
remélem! semmi értelem a műsornak én az elején belenéztem és olyan unalmas volt komolyan mondom a barátok közt az 10000000000X jobb igaz ez egy más tészta de még a vv is jobb és remélem lesz vv ez a sz*r meg kimegy betiltják!!:))
2013. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Victory1995 ***** válasza:
17%
Én meg amúgy se szeretem a magyar sorozatokat/filmeket De a VV6-ot én is nézném :) Jó lenne. RTL-t vagy TV2-őt se szoktam nézni, igazából azt se tudom hogy melyiken sugározzák ezt az Éjjel nappalt XD
2013. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Mónika showban buliztak, drogoztak és szexeltek is? Én úgy emlékszem csak verekedtek. Megjegyezném az sem lett betiltva, hanem már nem hozta a nézettséget így megszűnt.


Olyan különben nincs, hogy betiltás. A korábbi Médiatörvénynek volt olyan rendelkezése, hogy a kiskorúak személyiségfejlődésére ártalmasnak tartott műsorok csak 23.00 és 05.00 között sugározhatók, anno ezért került le a délutáni műsorsávból a Dragon Ball Z (RTL Klub, 1999), a Jerry Springer show (Viasat3, 2002) vagy éppen hosszú ideig az X-akták (MTV, 1998). Utóbbival kapcsolatosan különben a 2000-es évek elején, amikor a Viasat3 kezdte el sugározni pert is nyert a csatorna, így kivették ebből a körből.


A legújabb médiatörvény már sokkal kevésbé korlátoz, így az ilyen jellegű műsorok 21.00 után már adhatók. Ráadásul a médiapiac úgy változott, hogy a csatornák csak igen kis hányada sugároz magyar fennhatóság alatt. Ha az NMHH úgy döntene, hogy az Éjjel-nappal Budapest csak 21.00 után sugározható, egyszerűen átrakják a háztartások 80%-ban ugyanúgy elérhető Coolra 19.30-ra és már meg is oldották a problémát. (A Cool Romániában van bejegyezve, ahol nincsenek ilyen tiltások.)

2013. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát tehetnék simán a cool-ra vagy az rtl2-re. még az rtl2-n is sokkal értelmesebb műsorok vannak, amik közül bármelyikkel cserélhetne(akár ilyen Forró nyomon vagy ehhez hasonló magazinműsorokkal). mert a probléma az azzal van, hogy én megnézem a barátok köztöt, de általában párhuzamosan van rtl2-n is olyan műsor, ami értelmes. éjjel nappal budapest idejében pedig hasonló műsorok, amik fillért sem érnek, mint például a már 20 féle segítség bajban vagyok, családi titkok, gyanú árnyékában típusú rettenetesen gyenge minőségű életszituációs műsor...
2013. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, egyszer betiltják ezt a hulladék műsort. Ennél komolyan mondom, még a Való Világ is jobb volt.
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Remélem nem tiltják be egyhamar! Amíg van nézettsége, és van is, igen nagy addig biztos vetíteni fogják! Megosztó műsor.. Vagy szeretik vagy utálják, de az RTL-nek ez csak jó! Személy szerint nagyon élvezem, van néha egy két unalmas rész, de a Barátok Köztnél mindenképpen jobb! Persze a fiatalok szemében, nem a 40-99 évesek körében akik osztják az észt, amikor nekik sincs olyan sok! Szórakoztató, nevetséges műsor amiből a fiatalok igenis tanulhatnak. A rosszból is lehet sokat tanulni!
2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!