Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elhúz az RTL klub Mo. -ról?

Elhúz az RTL klub Mo. -ról?

Figyelt kérdés
A legnézetebb, egyetlen sztárcsináló csatorna magára hagyja a szegény magyar embereket? Mi lesz most velünk?

2013. máj. 27. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:

A fenébe, nem tudtam, hogy csak ennyi hívószót ad meg. FÉL ÓRÁJA GÉPELEM!!! Volt vagy egy oldal, amit az Rtl jelent nekem kulcsszavakban és elveszett, most kicsit fúúúúúúú...

Nem mintha tv mániás lennék, mármint 1 nap 1-2műsort nézek max. meg, pár hónapja már azt se.

2013. máj. 27. 18:55
 2/5 anonim válasza:

[link]

Fenyegetőznek, sértődöznek...

Lehet, hogy lenne élet itt nélkülük is..?

2013. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Újságban olvastam, de most komolyan. Szerintem sokkal nagyobb felhajtás lenne, ha igaz lenne. Nem mondom, hogy nincs alapja, de nem gondolom, hogy akkora gáz lenne.
2013. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először is dehogy vonul ki az országból, csak most egy kicsit mórikálják magukat és elsírják, hogy az adó miatt veszteségesek lesznek. Na ja. Banki nagyságrendben halmozták a nettó nyereséget minden évben, kár hogy csak most került elő ez az "ötlet". Amit persze szép lassan átvesz majd az egész Unió is.
2013. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lenne baj. amilyen műsorok nagy számban megtalálhatóak. én csak a híradót és a barátok köztöt nézem. semmi mást. híradó van máshol is, barátok köztöt meg inkább eladják egy kisebb csatornára, mint hogy megszűnjön, ha valóban elmennének, és ha az a fajta pletyka valós, hogy a tv2-t a simicskáék akarják megvenni, akkor 100%, hogy az RTL-t csődbe viszik, hogy csak egy nagy kereskedelmi csatorna legyen...ez a magyar kormányzás meg segíti is a haverokat.
2013. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!