Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szólja le a középkorú...

Miért szólja le a középkorú korosztály az olyan műsorokat, mint az Éjjel-nappal Budapest, mikor ők sem jobban egy fikarcnyit sem az ott szereplő fiataloknál?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom, hogy leszólják ezt a sorozatot. Többnyire a középkorúaknál vettem ezt észre, de persze szép számban fikázzák a fiatalok, idősebbek is. A kérdésem: ugyan miért? Ők jobbak a való életben? Mert úgy veszem észre, hogy nemigen. Szajkózzák, hogy a fiatalok semmit nem tanulnak ebből a sorozatból - mellesleg amúgy sem ez a célja, de mindegy -, jobban romlásba taszítja őket, hasonlók... Nos, én a fiatal korosztályt erősítem, nézem a sorozatot, de mióta kikerültem az iskolapadból, és dolgozok, látok a való életből is ezt-azt. A munkahelyen a 30-as anyukák kávészünetben, kajaszünetben fennhangon szajkózzák, hogy ezekamaifiatalok meg a média meg a mai erkölcsök meg ezekbőlmilesz, közben a takarítótárban, a polcok mögött, itt-ott cidázzák le a munkatársaikat, dugnak félre rendszeresen 3-4 éves gyerekek és férj mellett, közben meg erkölcscsőszködnek, féltik a fiatalok a média romboló hatásától... Mire jó ez a kétszínűség? Valóban nem egy oktatófilm jellegű történet, de sok benne az életszerű elem, és akit cirka 10 éves koráig normálisan neveltek a szülei, nem züllött el idő előtt, az tisztában lesz vele, hogy nem menő drogot árulni, lopnicsalnihazudni, csak azért, mert ezt a sorozatban ezt is látja... Úgyis látja a valóságban is, akkor tiltsuk be a valóságot is?


L21


2013. máj. 31. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok érteni, nálunk is ez megy.
2013. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk az éjjel nappal Budapest egy nagy sz@r? Hát ne lepődj meg kedves sorozatfüggő nőcike, akinek nincs jobb dolga mint ezt nézni. Komolyan ennél még a BK is ezerszer jobb. Egyszerűen semmi értelme az egésznek. Az ott egy sz@r. Arra jobb kifejezés nincs. Amikor reklámban látom, akkor is elfog a hányógörcs.
2020. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!