Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » American Horror Story szinkron...

American Horror Story szinkronhangokhoz (1. évad) vélemény?

Figyelt kérdés

Amerikai Horror Story szinkronhangok:


VIVIEN HARMON (Connie Britton) - BOGNÁR ANNA


TATE LANGDON (Evan Peters) - CZETŐ ROLAND


CONSTANCE LANGDON (Jessica Lange) - CSERE ÁGNES


VIOLET HARMON (Taissa Farmiga) - PEKÁR ADRIENN


BEN HARMON (Dylan McDermott) - VARGA GÁBOR


LARRY HARVEY (Denis O'Hare) - HARSÁNYI GÁBOR



2013. jún. 3. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem láttam és szerintem nem is fogok belenézni. Nem nagyon szeretek szinkronnal nézni se filmet, se sorozatot. Főleg, hogy Jessica Lange alakításához tökéletesen passzol a saját hangja, imádom. :) Egyébként milyen volt, illenek hozzájuk?
2013. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak pénteken játsszák le szinkronosan (TV6). :) Amúgy igen Jessica Langenek én is imádom a hangját. Meg Evan Peters hangja is jól szól... :)
2013. jún. 3. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak Pekár Adrienn hangja ugrik be, hangos és harsány a legtöbb szerepe amiben hallható, tinisorozatokat szinkronizál. Violet pont nem ilyen, csendes, depresszív.

Harsányi Gábor hangja is magas, még akkor is ha nem emeli fel, ehhez képest Larry inkább egy megtört ember, annak jellegzetes vonásaival együtt: komor, lassan és halkan beszélt ő is ha jól rémlik.


De érdemes lenne megvárni egy promót vagy az első részt, lehet akár elfogadható is vagy a szokásos elszúrt. Ez úgyis csak annak tűnik fel aki ismeri az eredetit, mostanában szinte csak lehúzásokat hallani a kritikákat illetően, mert az elsőnézős magyar tévénéző nem tudja mi a különbség, míg aki előre megnézte annak zavaró.

2013. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pont most néztem bele a szinkronosba. Szerintem eredeti hanggal, feliratosan ezerszer jobb. Tate hangja eredetileg tök szexis, a szinkron viszont nem annyira.:D Mindenképp eredetivel a legjobb! :)
2013. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Brendhan válasza:
100%

Én nemrég néztem meg egy aprócska részletet belőle.

Íme a reakcióm:

-A szinkronhangok nagyszerűek, de nem ezekhez a szereplőkhöz.

Összeségében Evan hangja az, ami a leginkább megfelel, de azt is vonakodva közlöm.

-A szöveg sok helyen eltér, mint ami az eredeti sorozatban van. Ez elég bosszantó.

A legjobb valóban az lenne, hogyha mindenki az eredeti hangján mondhatná el a mi nyelvünkön...

2013. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 percet néztem belőle szinkronosan. Ha így láttam volna először biztos nem zavarna, mert tényleg nem vészes a hang, de az eredeti ezerszer jobb.
2013. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesscia Lange-hez szerintem jól eltalálták a hangot:)
2014. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!