Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a When cicadas...

Mit gondoltok a When cicadas cry és a Dusk Maiden of Amnesia c. animékről? Érdemes megnézni őket? Tudnátok náluk jobb animéket javasolni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nézőpont kérdése , persze mivel nagy fan vagyok végignéztem mind2-t .


Higurashi nekem nem tetszett , kár volt 4 részes mini arcokra darabolni .. ugyanazt láttuk újra és újra kisebb változásokkal , magas pontokat kicsit nevetségesnek tartom .. Szóval lényegében volt egy alapstory .. és 4részenként változik a végkimenetel és ez van VÉGIG..


Dusk Maiden kicsit gyengén indult , de a Yuuko-s szál beindítja , egész korrekt volt ahhoz képest hogy volt benne komolyabb szerelmi szál is , ráadásul suliban játszódott . De a misztikum is jó volt a végén .



Tudok , amiket lejjebb leírok nagyon ajánlom ha még nem láttad volna (vegyes műfaj) :


Code Geass

Cowboy Bebop

Juuni Kokuki

Seirei no Moribito

Steins;Gate

Hellsing Ultimate

Angel Beats!

Shiki

Elfen Lied

Mirai Nikki

Tengen Toppa Gurren Lagann

Kara no Kyoukai (hasonlóan misztikus thriller mint a fent említett 2)

Fate/Stay Night

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd

Kami nomi zo Shiru Sekai

Ouran Koukou Host Club

Denpa teki na Kanojo (szintén haasonlóan thriller)

Chobits

Gosick

Mnemosyne

Madoka

2013. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dusk Maident mindenképp ajánlom, nekem nagyon bejött. Van benne izgalom, romantikus szál, és poénok.Na meg ütős a vége, amit én személy szerint imádok. Nagyon jó kis anime. Higurashi-t én dobtam, pedig az első 4 rész után azt hittem újabb kedvencre akadtam, de egyszerűen ez a fejezetre osztás szerintem egy értelmetlen f.s.Olyan zavaros az egész. Engem abszolút nem kötött le, pedig nagyon úgy álltam a dologhoz. Persze nagyon megosztó anime, valakinek bejön, mivel ahogy az előttem szóló is írta magas szavazati pontja van amit személy szerint én se értek.
2013. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyedül a higurashi-t (When cicadas cry) láttam... Igazából az 1 évad olyan bemutató jellegű a 2ik évadtól indul be hogy mit miért stb


Nekem viszonylag bejött mondjuk első évadnál még úgy voltam hogy wtf csak gyilkolnak de aztán 2ikra helyre hozta magát..

Nézz bele ha szar max abba hagyod XD

2013. jún. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a harmadik válaszoló mondja. A Higurashi csak az első évadban tűnik összefüggéstelen zagyvaléknak, a második évadból derül ki, hogy az elsőben mi miért úgy történt. Szerintem amúgy már az első is tök jó, a második pedig ha lehet, még jobb. Én mindenképpen csak ajánlani tudom.

A másik általad említett művet nem ismerem.

2013. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!