Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olyan hányingerem van a...

Olyan hányingerem van a TV2-től és az RTL Klubtól, hogy az már hihetetlen, a híradó és az időjárásjelentés azok amiket megszoktam nézni. Csak úgy solykolják az embereket a sok szennyel. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy a legtöbb ember miért az olyan műsorokra vevő, mint az "Éjjel nappal Budapest, Való Világ, Aktív, Fókusz, Hal a tortán, Vacsoracsata"), mikor lehetne pl ismeretterjesztő csatornákat is nézni (amiből tanulhatnának), ha rajtam múlna , én egyszer felszámolnám a TV2-t, meg az RTL-t, és kinevezném fő csatornának a Nat Geo-t, a Spektrumot és a Discoveryt, meg még esetleg a DoQ-t is.

Az emberek elkezdenének gondolkodni, nem lenne ennyi hülye az országban (tisztelet a kivételnek).


2013. jún. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: nem vagyunk egyformák. Számomra is rejtély, hogy miket látnak ebben, de ha ezek szerepelnek többet, akkor ezt nézik a legtöbben. Ez azt jelenti, hogy ezek hozzák a legtöbb pénzt nekik. Nem lehet ráerőszakolni az emberekre, hogy nézzék a Discovery-t ( Mondjuk ez a csatorna is elveszítette a szikráját, mármint régebb sokkal jobb volt, mint most), mert aztán akkora tüntetéseket fognak szervezni, hogy ki fogsz akadni. Már látom is a Facebook csoportokat :)) De ha neked nem tetszik, ne nézzed. Ennyi az egész. Már vannak olyan csomagok is, hogy te választod ki, milyen csatornáid legyenek, nem? Akkor hagyjad a többit, nézzék amit akarnak, hiszen az ők pénzük van benne.
2013. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az a véleményem, hogy nincs olyan szó, hogy "solykol".


Természetfilmeket és ismeretterjesztő filmeket is lehet úgy nézni, hogy közben semmire nem gondol az ember és röhög, ha az állatok párosodnak.

Egy majom is tud nézni bármilyen műsort, amit elé raksz.

Az a kérdés, hogy mit gondolsz, milyen következtetésekre jutsz és hogyan vetíted ezt le a saját életedre.

Primitív emberek konfliktusából is lehet olyan következtetésre jutni, ami esetleg hasznos.


Mellesleg... nem csak az tartozik a célközönséghez, aki orgazmus-közeli állapotba kerül, ha ezeket a műsorokat láthatja, hanem azok is, akik felháborodnak rajtuk és úgy érzik, sokkal okosabbak mindenki másnál, aki ezt nézi. A manipuláció sokrétű...

2013. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utóbbi kommentelő, bocsi, ne haragudj, elírtam véletlenül, tévedni emberi dolog, nem?

Mert te olyan profin gépelsz, hogy egy hibát sem vétesz!!!

2013. jún. 20. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:

:)

mérges kis ember vagy te

2013. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek a kérdezővel, hogy ez a két kereskedelmi csatorna (kanális) szisztematikus igyekezettel sikeres munkát végzett az emberek tökéletes elbutításában.
2013. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha bántó, buta dolgokat írnak az emberek, azokon általában kiakadok.

Nem szeretem az egyszerű, ostoba, tudatlan, visszamaradott emberi lényeket.

2013. jún. 20. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én napközben nem nézek tv-t csak nagy ritkán... Este megnézem a (talán) Hireket,Fókuszt,meg este a Barátköztet. Egyébként meg a Life network vagy Animal Planet megy...Egyébként kicsit olyan vagy mint a nagybátyám volt(meghalt sajnos) ő is csak NatGEo,meg hasonlókat nézett,munkája nem volt s újságba irt cikkeket és csak a vadászatról lehetett társalogni vele.Kész életművész volt... Az embereknek nincs igénye az általad fő csatornáknak kinevezett normális csatornákra.Nekünk egyébként van 80 csatornánk szóval tudunk válogatni. Nem kell rtlt meg társait nézni:) ( 27N)
2013. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled nagy részben,hogy miért nézik ilyen sokan az ilyen szennyeket sajnos én is szoktam nézni a RTL agyzsibbasztó műsorait (Barátok közt,Segítség bajban vagyok,A gyanú árnyékában) a TV2-n meg a családi titkokat.

Én is inkább a természetfilmeket szeretem nézni,de hát ez van nem nagyon kell nézni.

2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!