Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi címe annak a rajzfilmnek,...

Mi címe annak a rajzfilmnek, amiben rókák és tyúkok vannak ellenséges viszonyban egy farmon?

Figyelt kérdés

15 éve láttam kb., nem tudom rajzfilmsorozat volt-e vagy egy részes. Arról szólt, hogy egy farmon mindenféle állat van, de a történet a farmon élő tyúkokkal és a farmra becsavargó rókákkal foglalkozik, akik meg akarják enni a tyúkokat.


Arra emlékszem belőle, hogy volt egy ilyen bugyutább, naívabb fiatal róka, akitől először féltek a tyúkok, de aztán elkezdett barátkozni velük és a tyúkok repülve vitték egyik helyről a másikra úgy, hogy 4 tyúk emelte föl a levegőbe. A végén visszavitték a többi rókához és mielőtt leszálltak volna, mondta a tyúkoknak, hogy hiányozni fog a repülés.

Azt hiszem, amikor kezdődött akkor azt énekelték a tyúkok, hogy "Rókalesők! Rókalesők!" és angolul talán az volt kiírva, hogy Fox Kids, de ez még azelőtt volt mielőtt a Fox Kids nevű TV csatorna megjelent volna Magyarországon.



2013. jún. 22. 17:15
 1/2 007337 válasza:

[link]


Esetleg erre gondoltal?

Magyarul otletem sincsen de leirasod alapjan erre emlekszem en :)

2013. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha ez volt az :D


Köszi!

2013. jún. 23. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!