Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik adás (sorozat) lehetett...

Melyik adás (sorozat) lehetett ez a Tv2-őn vagy a RTL-en?

Figyelt kérdés
A TV2-őn vagy az RTL-en régebben éjszaka olyan 11 vagy éjfél körül ment ilyen furcsa történetek. Voltak amik olyanok voltak mintha sok - sok kéz rajzolta volna le őket a homokba. Volt amelyik kicsit hátborzongató, érthetetlen, hülyeség és ha jól emlékszem még olyan is volt amelyiket elmesélték. Arra lennék kíváncsi hogy melyik adás lehetett ez? Jah meg annyit hogy általában amikor ezeknek vége volt akkor nem ment több adás.

2013. jún. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok csak ilyen egymást követő rövid animációs filmek voltak.. igazából címe, nem volt konkrétan, csak amiket az elején kiírtak. Ez egyébként a Tv2-n volt (vagy még van...nem tudom.)


Illetve volt még egy, szintén a Tv2-n, azt viszont mesélték. Egy német vígjáték sorozat volt és csak szombatonként ment. Se füle se farka, avagy a meseírók beájulnak. ( Die Märchenstunde).


Nem biztos, hogy erre gondolsz, csak gondoltam leírom. :)


Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!