Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mekkora az esély...

Szerintetek mekkora az esély hogy ezzel lebukok?

Figyelt kérdés
Ha egy tehetségkutatóban indulok (csillag születik), de álarcban, és sosem venném le, illetve álnevet használnék, szerintetek mi alapján, vagy egyáltalán rájönnének-e valami alapján hogy ki vagyok, és hogy nézek ki?
2013. jún. 29. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tovább jutsz, akkor ott fognak gubbasztani napokig az újságírók az ablkakodban, várva, hogy mikor veszed le.

Azt meg, hogy ki vagy rögtön megtudják. És úgy tudom, csak valódi névvel léphetsz fel. (Vagy művésznévvel, de valódi nevet akkor is meg kell adni)

2013. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyha olyat csinálok, hogy amikor megyek el, leveszem a maszkot ott ahol senki nem lát, és beolvadok a környezetbe, onnantól kezdve nem tudják hogy én vagyok, nem? A nevemet, meg ha megkérem akkor nem adják tovább, csak a művésznevet adják le, nem?
2013. jún. 29. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme van?
2013. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felléphetsz simán , még a legjobbakra se emlékeznek 2 hétnél tovább
2013. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy a magánéletemben is zaklassanak... lenne a sztár, és lenne a magánéletem...
2013. jún. 30. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!