Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ennek a sorozatnak a...

Mi volt ennek a sorozatnak a címe ami (1997-2002? ) között a Duna-tvn futott (10:00-14:00) közötti műsorsávban? (többi lenn. )

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül jutott most eszembe ez a régi sorozat egy film kapcsán amit pár órája láttam, a lényeg, hogy 2 fiú egy kék színű mágikus kővel(amivel 1X kívánni lehet) kislánnyá változtatják az anyjukat (a kő 2 darabjával), és csak a teljes kődarabbal lehet újra kívánni amivel majd vissza akarják változtatni felnőtté, a kődarabokat elrejtették különböző korokba, de jön egy (Táltos?) valamilyen magas szintű varázsló aki időutazás segítségével elvezeti őket a darabokhoz (ez a varázsló viszont nem segít nekik semmit, mindig álattá változik az időutazás után).

(bocs ha már feltették a kérdést rákerestem de nem találtam hasonlót).....

Például olyan is volt benne, hogy egy boszorkány segítségével a 2 főszereplő egy jövőből hozott újságkivágás segítségével motort varázsoltatott a múltba.


véletlenül megtaláltam egy ezzel kapcsolatos kommentemet amit pár éve kérdeztem erről a sorozatról (helyesírási hibákért bocs, gyorsan írtam le anno.):

#3274_es kommentben

itt is leírtam anno. nagyon leegyszerűsítve, hogy mire emlékszem belőle:

[link]


valaki ajánlotta anno sgn ezt: [link]

de azóta kiderült, hogy mégsem az.....



2013. júl. 2. 04:50
 1/2 anonim válasza:

ha nézed a duna tv-t neked szol

Aki látta ezt a sorozatot a Duna Tv-n,vagy olvasta Victoria Hislop regényét,az lájkolja és kovesse az oldalt!

[link]

2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz de egyébként egyáltalán nem nézem a Duna TVt.(csak anno ezt néztem ott, de az is 1997-2000 körül volt, aztán átrakták az RTL Klubra) de azóta már megvan a címe: A Sagala titka.

És csak egy évados.

2014. nov. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!