Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A média milyen jogon akarja...

A média milyen jogon akarja az emberek hitét megváltoztatni?

Figyelt kérdés

A hit magánügy, akinek semmi beleszólása nincs, ki miben hisz, de a média erősen célba vette a hit terjesztését műsoraiban!


Ez komoly kérdés, csak az érti, és érzékeli jobban, aki már ezt észrevette, és ez megy minden csatornán!


Film ismétlések, nem azért nem adnak le új filmeket, mert nincs pénz. Nekik volt miből beszedni. Mindez isten hitének terjesztése és a motiválás.


És miért hibásak? Annyiszor mondják ki minden csatornán, minden műsorban, hogy isten, istenem, hogy az ember álmodik vele.



2013. júl. 4. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:

A másik dolog a gyerekek elrontása erkölcsileg! Éjjel-nappal Budapest! Amit általános iskolások is néznek! -Facebook forrás.-


A műsor másról sem szól, mint a szexről, meztelenkedésről, verekedésről, ordibálásról.


Van honnan tanulniuk a gyerekeknek a későbbi fejlődésük során!

Mert az leszel, amit nézel, azt teszed amit eléd tárnak!

2013. júl. 4. 22:15
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert ezekre nem jött kielégítő válasz. Sajnos az embereket már annyira elvakította a média hipnotizálása, ha azt mondaná, hogy a férfiak ugorjanak a kútba, beleugranának, mert rávennék őket!


Csak az emberek ezt nem látják, mi folyik a médiában, milyen elvetemülten hipnotizálják az embereket.

2013. júl. 5. 12:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Az embereknek már túl késő felnyitni a szemét, mert azt csinálják és teszik, amit a média mondd, sajnos!
2013. júl. 5. 12:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Apropó, Európai Unió. Én tudom, kik is vannak még benne ebben a társaságban. De azt csak én tudom, és az nekem örök titkom marad. Egyébként szép teljesítmény tőlük!
2013. júl. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!