Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mivel jobb egy fekete-fehér...

Mivel jobb egy fekete-fehér film, mint egy amerikai?

Figyelt kérdés
Kedves 40-50-60 évesek ! Mivel jobb nektek egy 100 éves fekete-fehér film, mint egy olyan amerikai film ami tele van látványosabnál,látványosabb jelenetekkel, és izgalmas, jó minőségű ? Értem hogy ezen nőttek fel.De ha az egyiken megy egy jó háborús film, vagy egy Terminátor, vagy akármi más, és átkapcsolja az adott ember egy "percre" és meg lát egy műsort ahol két ember, a Korda Gyurkával dumál, vagy egy uncsi magyar f.-fe.. filmet. Ezek nálatok miért vannak így ?

2013. júl. 9. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi filmek nem a látványra mentek rá ami a történet rovására ment. Mert most mit látsz? Ahhhh mekkora robbanás, autós üldözés űrhajók meg a többi. De a történet az szinte nulla. Csak a kötelező sablon. A régi filmeknek történetük volt, és komoly is. Lehet hogy nem szakította meg minden beszélgetést egy robbanás, vagy egy becsapódó repülő, de ha odafigyelsz miről beszélnek, máris rájössz, hogy igen, ebben van tartalom.
2013. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De kit érdekel a történet ha közben még zúg is a film ? És pl. a terminátornak van története.
2013. júl. 9. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Had ne tegyem már hozzá, hogy kivétel van mindkét oldalon.

Amúgy az a gáz, hogy addig nem fogod ezt átérezni amikor az unokáid nem fogják azt mondani a Blu-ray filmre, hogy mi ez a szar? :)

2013. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én se értem mit szeretnek rajtuk, unalmas, semmilyen filmek, fél óra alatt történik valami, bealszik az ember alattuk........sokkal jobbak a látványos, korszerű filmek amikben történik is valami
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

megszokás,más a fontos nekik

nagyon nem ez a korosztály vagyok,de mivel van kishúgom mondok példát:ő imádja nézni a mostani meséket,én viszont sikítok amikor a Garfieldet nézi(a mesét),a régi sokkal jobb volt,a Vukot nem képes megnézni mert "ócska",de azt a valamit amit Vuk 2néven csináltak imádja,pedig ritka sz ar lett

amúgy a korosztályt nézve az a legegyszerűbb válasz hogy más az érdeklődési körük

2013. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De vannak ezek az nosztalgiás ének műsorok, azon is mi az élvezet hogy, egy 60 éves nő rikácsol ? Vagy hogy egy műsorba meghívták a Kordát.
2013. júl. 10. 07:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Az alábbi kérdésben benne van az én válaszom is, remélem, találsz kapcsolatot.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2013. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, érettebb és okosabb, akkor megérted, hogy egy jó filmhez nem kellenek látványos effektusok.
2013. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Atya ég én 18 vagyok de jobban szeretem a 2000 de talán még a 1990 előtt készült filmeket mint a mostaniakat.


"és vannak olyan művek amiket nem csak a filmes de az élethez szükséges alapműveltség elsajátítása érdekében meg kell, de legalábbis ajánlott megnézni ilyenből ma egyre kevesebb van, de amiket linkeltem azok közül annál több."


Saját magamtól idéztem http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__.. ennél a kérdésnél én vagyok a kérdező. Remélem könyvben inkább Bulgakov,Hrabal,Páral,Sarte,Rejtő,Moldova megy nálad, mert ott sem Frei Tomi az igazi, amúgy meg ilyen olyan robbanásoktól meg szuperhőskosztümökből nem lehet sokat tanulni,épülni, bár ott a szórakozás a cél, viszont a filmérték elvész.

2013. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a szuperhősös filmeket is utálom.
2013. júl. 10. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!