Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért megy csődbe az animax?

Miért megy csődbe az animax?

Figyelt kérdés
Már több pletykát is hallottam, hogy a tévécsatorna (amely valljuk be őszintén jobb is lehetne) a csőd felé táncol, de én azt hittem eddig hogy átmeneti bénázásról van szó, és csak nem ismerik magyar emberek igényeit.
2013. júl. 15. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert ha valaki animet, vagy japan musort akar nezni, inkabb megnezi online vagy letolti, mint hogy varjon a megmentore, aki segit helyrepofozni a csatornat. igy a nezetsege csokken, es hat egyertelmu hogy nem jatszanak vele...uj animekre nem is igazan szamolok, kb 1 ev ota nem neztem a csatornat, most hogy odakapcsoltam sem volt semmi erdekes..egyre tobb szarsag megy rajta, amit akar melyik masik csatornan is meglehet nezni, nem olyan kesoi idopontban, ugyhogy nem is erdemes nezni..van net
2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Egyrészt a net. Másfelől a sz*r műsorok.

Az a baj, hogy ők nem értenek az animékoz. Volt pár jó húzásuk, csak egy a baj: ahhoz, hogy egy csatorna működjön pár "rossz" húzásra van szükség, míg a többi színvonalas.


De szerintem itt nem annyira a net a baj, hanem a csatorna szerkesztőinek hozzá nem értésével.

Először is minek olyan késői időpont? A legtöbb animet korábban is l lehet játszani.

Aztán ott vannak ezek az ostoba műsorok: Verhetetlen Banzuke, Survivior.

MINEK ILYEN EGY ANIMÉKKAL FOGLALKOZÓ CSATORNÁBA???


Természetes, hogy az emberek inkább a feliratost választják.

1. A számítógép bekapcsolása nem kerül többe, mint a tévé bekapcsolása.

2. Ott legalább időben elkészül a fordítás.

2013. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a csatorna már akkor is nézettségi gondokkal küzdött, amikor még A+ volt a neve. Rövid felvirágzás után aztán a tulajok úgy döntöttek, átalakítják általános ifjúsági csatornává, mert az animéket nem nézték elegen. Erről vannak elméletek, hogy miért, pl. a rossz időpont, a csatorna kevés helyen fogható, túl kicsi a műfaji változatosság, vagy hogy az átlag magyar néző szarba se veszi az animéket... valamilyen szinten mind igazak lehetnek.


Jelenleg egy maréknyi anime megy már csak (Mennyi? Vagy négy?), és több nem jön. Az AXN többi alcsatornája meg fog újulni, egyelőre azt nem tudni, hogy az Animaxnak mi lesz a sorsa. Tény, hogy a név már nem illik rá. Valószínűleg majd átnevezik vagy simán megszüntetik, de erről még nem beszélnek. Csak annyit közöltek, hogy animékért már hiába kopogtatunk az ő ajtajukon.

2013. júl. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nézettséggel egyáltalán nem volt probléma. Az A+ más ok miatt lett eladva, az Animax pedig 2009-ben élte a fénykorát. Pont a feliratos animéknek nem volt jó nézettsége. :D ^^" Az ifjúsági váltás pedig a Sony-s nagyfejesek globális ötlete volt. Végülis néhány rossz döntéssel, a reklámszerződés megszűnésével, és a hajlandóság hiányával tették tönkre.

Jelenleg a Chello által indítandó C8 nevű ifjúsági csatornában reménykedhetünk. Ez kerülne majd az Animax helyére. Érdekesség, hogy animés petíció pont a Chello-hoz lett beadva...

2013. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balavány Vince ***** válasza:
Én is tudom fos lett meg minden de régen jó volt!!!! És ráadásuk azt mondják hogy már nagyon sok Naruto Shippuden részt lefordítottak (én Naruto-fan vagyok) és el is kezdték volna vetíteni ősszel... De nem volt pénzük rá ezért átteték télre... Akkor se volt pénzük és még halogatták most meg megszűnik??? FRANCBA!!!! De remélem felrakják valahova vagy valami biztos nem hagyják kárba veszni és sok ember nagyon is szeretné hogy lefordítsák. Azt nem lehet interneten megnézni csak felirattal... Amivel nekem nincs túl sok bajom de mégiscsak jobb magyarul nézni és a szinkronhangokra is tök kiváncsi vagyok.... :(
2014. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Shippuuden részek leszinkronizálása sosem volt hivatalosan bejelentve, az Animax csak annyit mondott róla, hogy "majd lesz", de ez még a csődbemenés előtt volt. Én is olvastam pletykákat, hogy már folynak a szinkronmunkálatok, de ezek csak megalapozatlan szóbeszédek voltak, és egy hivatalos személy sem jelentett ki ilyesmit. Valószínűleg meg se tudták vásárolni a sorozatot, mert olyan drága volt, és már kifogyóban volt a csatornára szánt pénz.
2014. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mit csináljak? válasza:
Én a Bleach ot néztem hatalmas élevettel és mindig szurkoltam ichigo nak de nincs szinkron ezért nem nagyon értem mit mondanak és ezért nem tudok szurkolni és semmi élvezet.Tudom ott van a szöveges de azon meg halálra unom magam-.- le írnak 2 mondatot és a japánok vagy fene tudja kik hamarabb ki mondják és a szöveg eltűnik és ezért érthetetlen.
2018. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!