Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az Éjjel Nappal Budapest...

Ezt az Éjjel Nappal Budapest című képződményt miért nem bünteti meg az ORTT? Népbutítás felsőfokon

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból belenéztem a műsorba és kemény 10 percig bírtam.

Komolyan arra van szükség hogy ki kúr félre kivel és hányszor basznak be?

Déluán is volt egy előzetes róla,hogy egy szereplő csaj vigyorogva mondja hogy lefeküdt a lakótársa apjával.

A Mónika Só nem volt ilyen trágár.

Így nem csoda hogy sok hülyegyerek aki ezt látja azt hisz hogy őket kell utánozni.

Elvileg 5 évig még képernyőn lesznek.

Szerintetek??

Néztek egyáltalán TV-t?



2013. júl. 19. 18:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én mindig elkapcsolok ha az van a tv-ben, a reklámját se bírom végighallgatni.. Igaz, nem is nézek túl sok tévét, ha mégis akkor általában dokumentumfilmeket, esetleg lakberendezős műsorokat szoktam, ezeket az idióta 'valóságshow'-kat messzire elkerülöm
2013. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést, ez a válasz:

"A Mónika showban buliztak, drogoztak és szexeltek is? Én úgy emlékszem csak verekedtek. Megjegyezném az sem lett betiltva, hanem már nem hozta a nézettséget így megszűnt.


Olyan különben nincs, hogy betiltás. A korábbi Médiatörvénynek volt olyan rendelkezése, hogy a kiskorúak személyiségfejlődésére ártalmasnak tartott műsorok csak 23.00 és 05.00 között sugározhatók, anno ezért került le a délutáni műsorsávból a Dragon Ball Z (RTL Klub, 1999), a Jerry Springer show (Viasat3, 2002) vagy éppen hosszú ideig az X-akták (MTV, 1998). Utóbbival kapcsolatosan különben a 2000-es évek elején, amikor a Viasat3 kezdte el sugározni pert is nyert a csatorna, így kivették ebből a körből.


A legújabb médiatörvény már sokkal kevésbé korlátoz, így az ilyen jellegű műsorok 21.00 után már adhatók. Ráadásul a médiapiac úgy változott, hogy a csatornák csak igen kis hányada sugároz magyar fennhatóság alatt. Ha az NMHH úgy döntene, hogy az Éjjel-nappal Budapest csak 21.00 után sugározható, egyszerűen átrakják a háztartások 80%-ban ugyanúgy elérhető Coolra 19.30-ra és már meg is oldották a problémát. (A Cool Romániában van bejegyezve, ahol nincsenek ilyen tiltások.)"

2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezd már unalmas lenni ez a kérdés. Értem én hogy nem tetszik de arra mégis mi szükség van hogy naponta valaki kérdezzen ilyet csak hogy itt szidhassátok ezt a műsort. Nem csak az RTL létezik a világon, kapcsoljatok át másik csatornára ha nem bírjátok vagy egyszerűen be se kapcsoljátok a TV-t. Mire jó az nektek hogy minden nap itt gyalázzátok ezt a sorozatot? Az RTL szempontjából szükséges hogy azzal legyen tele hogy ki kivel kúr, drogozik, bulizik, verekszik mert tudják hogy ez hoz biztos nézettséget. Olyan témákról szól amiről az átlag falusi öregemberek meg a városi tinik is eltudnak pletykálni. Nyilván nem valami dokumentum sorozatot vagy állatos filmeket bas*nak be főműsoridőbe hogy aztán senki se nézze. Arról meg hogy népbutító műsor csak annyit hogy senkit nem ültetnek le elé hogy "nézd csezd meg!" Az hogy sok még műsorok által befolyásolható gyerek nézi és talán utánozzák őket az főként a szülő felelőssége amiért engedik ezt nézni nekik meg hát a saját felelősségük is, nem kényszerítenek senkit pisztolyal arra hogy ezt bámulják.
2013. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen,nem muszály ezt nézni,de viszont a sok IQ fighter örül hogy ilyenek vannak főműsoridőben,a normálisabb meg már be se kapcsolja a TV-t.

Aztán nem kell csodálkozni hogy milyen sok türhő ember van a világon.

2013. júl. 19. 19:38
 5/14 anonim válasza:
24%

Én nem nézem, de nagyon álszent dolognak tartom amit csinálsz:)


Egyrészt, nem kell nézni, ha nem tetszik -én sem teszem. Másrészt meg, nyilván valaki aki ezt látja, felnőttkorában majd el fogja csábítani a barátnője apját...vagy hasonló. aki megteszi, az amúgy is ilyen és megtenné, nem pedig az éjjel nappal bp. miatt fogja ezt tenni. ennyi:)

2013. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ne nézd, ha nem tetszik.
2013. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem az a lényeg, hogy mit nézel, hanem az, hogy mit gondolsz közben, meg hogy gondolkozol-e egyáltalán...

Önmagában attól még senki nem lesz különb, hogy a vallási félóra megy a TV-ben nála, de közben semmit nem gondol. Egy majom is tud értelmes műsorokat nézni, mégse lesz tőle ember.


(A muszáj meg j és nem ly. És olyan szerkezetet se használunk, hogy "de viszont".

Csak azért említem, mert ha már másokat kritizálsz, biztos te is szeretnéd tudni a hibáidat, hogy kijavíthasd őket. )

2013. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
23%

A Mónika show-t úgymond "szerettem", mert sok emlékezetes pillanat volt benne, magyarul olyan sz*r, hogy már jó! :)

De ez az éjelnapal sz*r (direkt írtam le rosszul) tiszta lehangoló, erőltetett, tehát a TV-szenny egy olyan magas szintje, hogy az már felfoghatatlan!!!

2013. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szereplők közül ki magyar?
2013. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen amatőrökkel játszatott valóságsót lehet tisztességes szinvonalon is megírni és rendezni. De ha jól tudom, itt még normális forgatókönyvet sem írnak, ami eszükbe jut, azt játszatják el, olyan is. A rendezés kritikán aluli és ezt adják főműsoridőben!
2013. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!