Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lesz öngyilkos Hatiche...

Miért lesz öngyilkos Hatiche a Szulejmánban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 02:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát mert gondolom nem tudja elviselni,hogy Hürremnek már két fia van és elvileg Szulejmán feleségül veszi majd Hürremet
2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak az angol wikipédián néztem meg,h mit írnak, ott nem említenek öngyilkosságot. Haticere azt írják h 42 évesen halt meg, Mahidevranra meg h 81 évesen.
2013. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de öngyilkos lesz a filmben sőt a temetését láttam youtubon de sehol nem írja miért lesz az.
2013. júl. 23. 16:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Hürrem a halálba űzte Ibrahimot, sőt a feleségét is utálta, talán miatta halt meg.
2013. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tamikaa88 válasza:
Talán mert Ibrahim megcsalja Nigar asszonnyal, vagy mert lefejezik!Valamelyik a kettő közül, aztán hogy miért is fejezik le Ibrahimot azt nem tudom:S
2013. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ibrahim volt az, akit Kőszegen alaposan elvertek Jurisicsék. És Bécs ostroma sem sikerült, Hürrem végeztette ki.
2013. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért, mert Ibrahimot kivégezteti Szulejmán. És ezt nem tudja elviselni, ezért lesz öngyilkos.
2013. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne találgassatok, mert semmi értelme sincsen, hogy itt tartotok kupaktanácsot! Egyébként pedig szegény Hatice-nek volt rá elég oka! Kivégezték az unokaöccsét, a szerelmét, elvileg a két lányát is; a legjobb barátnője egy hárpia, aki a bosszúért megveri és kidobja az erdőbe! Ennyit elviselt szegény, ne haragudjatok, de ezek után én is felkötném magam! És szerencse hogy nem tudok többet!!!
2013. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért lessz öngyilkos mert kivégzik Ibrahimot. Amugy nem lefejezik hanem meg fujcsák éjjel. Hatice meg mérget iszik!
2013. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A török szultánok hóhérai a pasákat selyemzsinórral fojtották meg.

[link]

2013. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!