Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meg tudok osztani valahogy...

Meg tudok osztani valahogy kettö tv re egy set top boxot? Nem nézem egyszerre a kettő tv. T

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Vegyél olyat, aminek van RF modulátor-kimenete. Scart vagy HDMI kábellel rádugod arra a tévére, ahol a boxot elhelyezed, RF antennakábellel pedig a távoli tévéhez vezeted.
2013. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van rf csatlakozása a boxnak, próbáltam ilyennel, de semmi: [link]

A tv.n elindítóttem a keresést miközbe egyik csatornára volt állítva a box. Illetve még úgy próbáltam, hogy a box ki volt kapcsolva tv. be bekapcsoltam a boxot, de így se jelzett a tv.

2013. júl. 24. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár sima scart elosztóval is eloszthatod, de mind a két tévén ugyanazt a csatornát tudod fogni.
2013. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha RF-en nem ad ki jelet, akkor nincs benne modulátor, így ez a módszer nem működik. Átküldheted még a jelet vezeték nélküli jeltovábbítóval, de az meg már annyiba kerül, mint egy új box.
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elvileg kell, hogy legyem bent modulátor: www.antennazone.hu/index.php?route=product/product&product_id=705
2013. júl. 24. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg van. Biztosan az RF aljzatot használtad, nem a LOOP-ot? Mert a LOOP csak az antennajelet adja tovább.
2013. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen rf van aláírva.
2013. júl. 24. 19:33
 8/8 anonim válasza:
Nekem eddig többször bevált az elosztásra, hogy egy régi, (akár mechanikusan rossz) videóba mentem scarttal és azt osztottam szét elosztóval,antennakábellel. Nem annyit romlik a jel, mint amennyire hasznos. Több tv-n is nézhető egyszerre, persze ugyanaz a műsor. Meglepetésem volt, hogy a Strong SRT 8903-n lehet másik műsort felvenni a pendrive-ra mint amit nézek!
2013. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!