Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki legyen a kedvencem az...

Kamillewis kérdése:

Ki legyen a kedvencem az Odaátból?

Figyelt kérdés
Na, az a helyzet,h nem tudok dönteni. 1.évadban nagyon Sam. 2.évadban Dean és így tovább. Mindig a másikuk a szimpatikus ... lehet Castiel lenne a legjobb választás:D Csak érdekelne pár pro-kontra érv. pl.:kinézet, viselkedés, karakter, a színész, és a magánélet is jó:) Köszi:)

2013. júl. 25. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval...nekünk kéne eldönteni, mi legyen a véleményed?
2013. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hunbula ***** válasza:

Én az Impalát válaszottam. Aztán én is megszívtam. Most már erősen hajlok Mr. Fizzles felé.


(egyébként... a te preferenciáid alapján kell eldöntened, szerintem. a te véleményed kell hogy legyen, nem valami random internet strangeré.)

2013. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ők-ti döntsétek el, csak pro-kontra érvek kellenének, mert én nem tudok dönteni:D Csak érdekel ki mi (Kimi raikkönen:DD) alapján választott kedvencet:) That is all!:)
2013. júl. 25. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Castiel, és szerintem a legnyomósabb indok, hogy nála volt eddig a legnagyobb karakterfejlődés, amit szeretek a sorozatokban. Aztán szeretem nézni, ahogy értetlenkedik az emberi dolgokon.

Aztán Meget is nagyon szerettem, tetszett benne, hogy akármennyire is meglágyult, mégis egy démon, és mégis mindig a saját érdekeit tartja a szeme előtt, de aztán mégis ott maradt, hogy Sam elmehessen.


De a lgjobbak akkoris a Ghostfacers, elfogadnék róluk egy spin-offot :)

2013. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen Cas nagyon ari amikor zavarban van a normális dolgoktól...az meg külön jó h a színész Misha Collins meg másokat hoz zavarba a viselkedésével:D Nagyra nőtt óvodások mind...főleg Jared:)
2013. júl. 31. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Na az elején én is így voltam..:D

Én végül Dean mellett maradtam.

Érvek Dean mellett: Dögös*.*(nekem legalábbis. és remélem lány vagy:D). Imádja a sört, a Metallicát, baromi humora van, sokmindenben hasonlít amúgy rám, mndig ő a felnőttebb, felelősségteljesebb, mindig erős tud maradni, eléggé kitartó és hatalmas szíve van.

Dean ellen: nem szereti a kutyákat:D


Sammy mellett: Ő is dögös bár Dean jobb (ismét remélem hogy lány vagy:D) és hát ugye az a test..*.*, neki is hatalmas szíve van, a naivitása gyerekes, de édes, és bármit feladna azért akit szeret (mondjuk ez Deannél is megvan).

Szóval ha engem kérdezel, akkor erősítsd a Dean tábort:D

De amúgy ennek magától kell jönnie. Csak nézegesd őket, nézz róluk képeket, akár vicceset vagy ilyen paparazzisat és megérzed hogy ki kell:D

2013. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!