Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik produkció tetszett...

Melyik produkció tetszett legjobban az eddigi Csillag születik műsorokból?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem összeségben a Bad Boyz! Olyan szexisek voltak a fiúk! :):D
2009. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem meghatott a tolókocsis srác, nagyon szépen énekelt és mégsem szavazták be, amit igazságtalanságnak gondolok. Mert mit hittek, hogy fogyatékos és ilyen nem kell a tv-be? Mert abszolut nem fogyatékos, csak nem tud járni, ennyi szegény baja. De a törpét meg meg kellett sajnálni vagy mi? Mert az ő produkciója nem ide való, hanem cirkuszba,meg még voltak ilyenek akik nem illenek ide. A cigány is jól megmondta, igaz hogy ő sem volt idevaló :), de megmondta, hogy csak énekesek kellenek feszt :). A srácnak meg azt mondták, hogy ez volt a nap csúcsa,de kössz nem??? Hát pofátlanok, pedig a közönségnek is nagyon tetszett.
2009. okt. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a tolókocsisnak egyértelműen be kellett volna jutnia.


eddigi kedvemceim:

Sebestyén Katja

Balogh Brigitta

Vásásry André

és a tegnapiban volt még egy szőke csaj,akit épphogy átengedtek..pedig tökéletes előadás volt.

2009. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#kedvenceim
2009. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veres Robert rap és még a végén volt az a szoke csaj micsoda hangal és az alakja bomba csaj, úristen majd elájultam, csak úgy sasoltam!
2009. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bejutottak közül André illetve a kosarasok produkciója tetszett a legjobban.
2009. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg akik műanyag flakonokkal táncoltak :-D
2009. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Varga Viktor I'm yours-ja tetszett a legjobban :P
2010. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!