Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen változás jön a világban?

Milyen változás jön a világban?

Figyelt kérdés

Mindenütt istent sztárolják. Az interneten és a médiában is.


A média hitközpontú lett. Akármire keresek az interneten, vagy isten van a képen, vagy a videon sztárolják annyira.


Elterjedtek a motiválós filmek a mozikban, médiában. És a motiválós képek, videok az interneten. Még külföldi képeken, videokon is elterjedt a motiválás.


Ez már az emberi gondolkodásmód megváltoztatása, eggyé olvasszák a gondolatunkat, és mindenki "egy szinten" gondolkodik majd.


Nekem épp ezért van elegem istenből, mert már a csapból is ez folyik. Igaz nem vagyok megkeresztelve, de most meg végképp elegem van belőle.



2013. aug. 3. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képzeld el milyen volt régen amikor az egyház volt hatalmon.
2013. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Isten létezik!!
2013. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha létezik, mutassa magát. A médiában isten folyik a csapból, az interneten is: istenem, jézusom, stb... Nekem már a könyökömön jön ki. A Motiváció is elterjedt, nem csak itt, külföldön is! Az emberi gondolkodás mód megváltoztatása, mindenki egy "agyként" fog gondolkodni.

És a filmek is mind motiváló jellegűek!


Miért pont az olyan filmeket ismétlik 50-szer, amiben: jajj istenem, jajj jézusom van?

2013. aug. 3. 21:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Más miért nem látja, hallja, mi folyik a médiában? Miért lett olyan nagy sztár benne isten? Mondom én ezt külső szemlélőként, aki nincs megkeresztelve. Én ezt jobban észlelem, miért sztárolják annyira, mint egy keresztény, nekik fel sem tűnik, miért olyan nagy sztár benne isten.
2013. aug. 3. 21:53
 5/15 A kérdező kommentje:
És én nem függök semmitől, sem istentől, sem sátántól, sem politikusoktól. Nem vetítem ki rájuk a koncentrálásomat, és jobban látom, mit akarnak ők, mire készülnek, és mi lesz később a világban.
2013. aug. 3. 21:57
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagyis jobban központosítok a világ dolgaira.
2013. aug. 3. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:

"És én nem függök semmitől, sem istentől, sem sátántól, sem politikusoktól. Nem vetítem ki rájuk a koncentrálásomat"


Akkor miért idegeskedsz? :DDD

2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És hogy miért akarják a központosított motiválást rázúdítani az emberekre? Mert, ha mindenki egységesen gondolkodik majd, sokkal könnyebb lesz bennünket irányítani!


És hogy miért idegeskedek? Mert, amit a média művel hitközpontosítás, pontosan ez is ugyanazt a célt szolgálja, mint a motiválás!


Mindenkit megváltoztatnak egyszerre! És ezt, ha akarod, ha nem, mindenképpen elérik, mindenkinél! Ezért idegeskedek! Mindenkin! Nem egy emberen, akkor nem idegeskednék!

2013. aug. 4. 02:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hé,hé,hé...

Túl komolyan veszed ezt az ügyet. Mikor szexeltél egy jót utoljára?

2013. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha téged nem érdekel Isten, akkor meg miért zavar, hogy mások egyre többet foglalkoznak vele. Talán kezdik megérezni páran tudat alatt, hogy közeledik az apokalipszis és egyre jobban befogadóbbak az emberek Isten iránt és lehet, hogy Isten is rákapcsolt az emberek megmentésére, mert egyre bűnösebb és alantasabb az ember, amit nem akar hagyni, mert csak önmagának árt igazán az ember. Amit tud, azt fölhasználja, hogy az emberek megismerhessék, mert Ő használja fel a szentlelke által a többi embert akik már hisznek benne, hogy terjesszék az Ő üzenetét. Főleg azoknak akik már keresik is.
2013. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!