Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az éjjel-nappal Budapest...

Az éjjel-nappal Budapest műsor ennyire jó példa a fiataloknak?

Figyelt kérdés

Mert abban is verekednek, szexelnek, és rengeteg fiatal nézője van a műsornak! Természetesen a 10-en évesek is beletartoznak ebbe a kategóriába.


Nyilván ide vezet, ha ilyen műsorokat néz a fiatal gyerek.


[link]



2013. aug. 5. 03:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én kb. 10 évesen is néztem annó a valóvilágot még is itt ülök az orvosin. Úgyhogy készüljetek. Jön a következő húgyagyú!!!!
2013. aug. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én konkrétan elítélem ezt a sorozatot.tehát nem értem mért olyan élvezetes ezt nézni mások szerint, pedig én is 10en éves vagyok.meg szerintem már unalmas is ez az erőltetett színészkedés.. :/
2013. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esélye annak, hogy a fiatalok példát vegyenek a műsorban látottakról! A fiatalok többsége az Éjjel-Nappal Budapest nélkül is drogozik, szexel verekedik.
2013. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
19%
en peldaul imadom azt a sorozatot mert rohadt joo es nagyon izgalmas..de nem veszek roluk peldat megis 15 eves vagyok....
2013. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azek a mai fiatalok akik 14-23 korig van azok elviselhetetlenek
2013. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Néztem való világot,nézem a budapestet is,mégsem ez alapján viselkedem.Ez csak egy sorozat.:)13/L
2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jó, hogy ti nem vesztek ebből példát. De azok a tizenévesek és társaik akikre igenis hatással van a sorozat valószínűleg nem itt a Gyakorikérdések.hu-n töltik a szabadidejüket.
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem vagyok túlságosan fiatal ( 25/F ) de én is nézem a sorozatot és mégsem drogozok, alkoholt is nagyon ritkán iszok és szexelni sem szexelek ész nélkül. Szóval egyáltalán nem veszek példát a műsorból. Lehet hogy ez most furán fog hangzani de szórakozóhelyekre sem járok. Egyszer voltam eddig diszkóba ( 2 éve ) de annyi elég is volt belőle...

Egyébként rendszergazdaként dolgozok egy kisebb cégnél ha valakit érdekes. :D

2013. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*érdekel
2013. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nézem, kíváncsiságból, de nem kimondottan szeretem. Túl sok a hazugság :(

Mert ha aránylag joo is lenne, ha nem lenne benne a sok

igazságtalanság, meg ezek. Tudjátok...

Nem joo példa, de aki csak nézi , az még Ok, időpazarlásnak igen joo, de

aki ez alapján éli az életét, annak vagy nincs saját élete, vagy nem tom, unatkozik.

2013. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!