Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy régebbi filmet keresek...

Egy régebbi filmet keresek amit még pár éve láttam hallmarkon nem ismeri esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Arra emlékszek,hogy egy nőről szólt akinek már családja volt de az édesanyja meghal-de még ez sem biztos nem igazán emlékszek- és a végrendeleteben vagy valami ilyesmi azt kéri hogy utazzon el egy helyre(tengerpartra) és ott keressen fel valakit.A nő megteszi,egyedül elutazik és ott megtalál néhány "ismerőst" vagy rokont,és megismerkedik egy fiatalabb férfival,az egész filmből pedig az maradt meg a leginkább mikor a férfival lemerülnek a tengerbe és a nőt elviszi egy barlang szerűségbe és ezalatt megy a "somewhere over the rainbow"..Sajnos ezek alapján kétlem,hogy valaki rá ismerne a filmre de azért hátha sikerül.
2013. aug. 6. 01:10
 1/2 anonim válasza:

Nekem ismerős..Csak vhogy úgy, hogy a nevelőanyja hal meg.. És az igazival találkozik. De sztem ez az,

Címe: Lily hazatér

(Én tegnap láttam félig-meddig) Remélem segítettem. ^^

2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az!!Köszi szépen,nagyon sokat segítettél!:)
2013. aug. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!