Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A disney csatornán futó...

A disney csatornán futó Rejtélyek városkája (Gravity Falls) sorozatnak Amerikában nem rég volt az első évad záró epizódja, magyarul hol tart a sorozat?

Figyelt kérdés
És ismertek hasonlót könyv formában? Az sem baj ha angol, csak rejtélyes, misztikus és izgalmas legyen és ne legyen gyerekes. Olyanra gondolok amiben titkos szekták vannak átjárók meg ilyenek, de ezenkívül lehet más is csak hasonlítson a sorozatra. Romantikus és vámpíros verziók nem érdekelnek!

2013. aug. 16. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Internátus.
2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztos izgalmas kis sorozat, de könyv formában nem találtam és engem első sorban az érdekelne, de ezt biztos meg fogom nézni.
2013. aug. 17. 11:40
 3/15 Lipton18 ***** válasza:
100%
Szia!Az első kérdésedre tudok válaszolni:Magyarul a 11.résznél(Litle Dipper)tartanak, és sajnos nem tudom, hogy a következő rész mikor jön:/
2013. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát én megmondom őszintén nem látok sok esélyt rá, hogy szinkronizálni fogják, bár nem tudom, te meddig láttad de a 19. és 20 rész fantasztikus, akkora kérdőjel van bennem, hogyan fogják folytatni, már nagyon várom a második évadot. Köszönöm a választ.
2013. aug. 17. 19:07
 5/15 Lipton18 ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom!:/

Amúgy én is láttam végig angolul, és szerintem is nagyon király, jól megcsinálták!:)

2013. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lipton18 ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tudom, hogy még érdekel-e, de leszinkronizálták a 20. részig magyarra!:)
2013. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


1. évad 20. részig van fenn szinkronnal

2014. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amerikában kijött a második évad! Fantasztikusan izgalmas, mit gondoltok?
2014. aug. 18. 09:09
 9/15 Lipton18 ***** válasza:
Egyetértek!:D Amúgy lenne pár kérdésem:Szerinted ki írta a naplókat?Illetve Stannak vajon van ikertesója?És a többi teóriáról mi a véleményed, hogyha ismersz még valamilyet?
2014. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés, hogy ki írta a naplókat. A neten böngészve találtam egy képet, ahol a naplót egy vén McGucket szerű figura írja, talán valóban ő alkotta, de lehet, hogy több szerzője van. A második évadban Stan bácsi felhúz egy hat ujjú kesztyűt, elképzelhető, hogy az egyiket ő írta. Stan bácsinak elképzelhető, hogy van ikertestvére, de sokkal valószínűbbnek tartom, hogy ő alkotott magának valakit, talán mert magányos volt. Elvégre az alagsorban egy nagyon rejtelmes szoba van. Számos elmélet látott napvilágot, ezeknek egy részét lehetségesnek tartom, de pl. hogy Mabel-nek köze van Pacifica-hoz azt nem hiszem. Ami leginkább érdekel mostanában az Robbie karaktere. Vele kapcsolatban is számos elmélet született, ami megfontolandók, pl. azt a régi agymosó cd-t honnan szerezte? A sok elmélet nagyon lázba hoz, de Alex Hirsch nagyon összerakta a sorozatot így elképzelni nem tudom, hogyan megy tovább a történet. A második évad második része fantasztikus, azzal a bunkerrel és a misztikus lénnyel. Nagyon várom a folytatást, örülök, hogy vannak még ilyen "megszállott" rajongók, mint én :D
2014. aug. 18. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!