Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenc szereplőtök?...

Ki a kedvenc szereplőtök? (naruto shippuuden)

Figyelt kérdés
Nektek ki a kedvenc szereplőtök a naruto shippuuden-ből? Na jó lehet hogy hülye kérdés volt mert a többségnek Naruto :D de kíváncsi vagyok ki a kedvenc szereplőtök:3 És miért a kedvencetek?
2013. aug. 16. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Naruto = jó arc

Shikamaru = jó arc

Choji = jó arc

Lee = jó arc

Deidara = jó arc

Kiba = jó arc

Kisame = jó arc

szal a jó arcok

2013. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is valami ilyesmi a felállás:D de én még Yagura-t is oda raknám a manga-ból elég jó karakternek tűnik :D
2013. aug. 17. 15:00
 3/6 Mucika1997 válasza:

1.Naruto, de csak a Shippuudenben. A simában nem birom.

Kakashit is nagyon szeretem! :3

Sasuke..nagyon drukkolok neki, hogy a helyes útra térjen és akkor ott lesz a kedvencek között.

Nagy kedvenc: SHIKAMARU <3 :) -nagyon okos, remek barát.

Kiba-néha elhamarkodottan dönt és egy kicsit bunkó, de ezekkel együtt ő se lóg ki a listámból.

Thunade: Nagyon szeretem, mindig hisz Narutoban.


Akiket nem igazán szeretek: Shino-irritál, hogy folyton csak bogaraival meg a multal van elfoglalva és hogy olyan csendes...

Sakura: nincs vele különösebb bajom, csak azt nem birom, hogy folyton veri a Narutót(sima narutóban nagyon rüheltem)

Ino..nem jön be már alapból a kinézete sem

Shizune: folyton okoskodik ...

Lee és Neji középlistában.

Kb. ennyi:a többi egyenlőre eléggé semleges.

2013. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sakura-t kb 1 hónapja szerettem csak végignéztem a shippuuden-t (325-ig) és rájöttem hogy Sakura csak magával törődik és mindenkit lenéz :/
2013. aug. 18. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A kedvencem: Mei Terumi, avagy az 5. Mizukage ( őt azért szeretem, mert nagyon erős, szép és okos is) ! Akiket szeretek: Deidara, Neji (bár ő kicsit dilis), Kakashi. Akiket nem szeretek: Sasuke (egoista állat), Oonoki (állandóan a háta miatt panaszkodik), Naruto ( valamiért nem bírom).
2013. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anikacska ***** válasza:
Deidara, Itachi, Sasori, Naruto, Shikamaru, Gaara, Kisame, Sai, Hidan, Konan, Pein, Tsunade, Jiraya...
2013. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!