Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Dexter rajongok! Mit jelképez...

Dexter rajongok! Mit jelképez ez a kép? Https://fbcdn-sphotos-d-a. Akamaihd. Net/hphotos-ak-prn1/422780_187239684723072_1260651054_n. Jpg

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 23:44
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. aug. 17. 23:46
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én monden részt láttam de nemigazán tudnám így megmondani. Esetleg tudod, hogy hanyadik évad reklámja ez? Mert az első évadban a főgonosz nőket ölt. Egy másik évadban meg egy vallási fanatikus gyilkossága is emlékeztet erre.
2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én is láttam minden részt, de nem jöttem rá..

első évadban prostikat ölnek, ő meg egy balerina

nem tudom hanyadik évad reklám

2013. aug. 18. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, pedig én is minden részt láttam. Az is lehet, hogy a balerina csak egy jelkép, és akkor isten tudja melyik nőnemű személyre gondoltak és milyen logika mentén. :D

Rákerestem gyorsan, de nem találtam semmi használhatót. Persze lehet, hogy egy alaposabb keresést még megérne...

2013. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindegy akkor:) azért köszönöm:)
2013. aug. 21. 22:03
 6/8 anonim válasza:
82%

SPOILER ALERT!


Nézzük a tényeket:


A képen egy (feltehetően) női alak látható balerina ruhában egy vörös megvilágításban egy fehér, hímzett terítőn. Olvasható szövegek:

- szeptember 30-ai évad kezdés

- a nő szenvedni fog

- néhány reklám (logó)



Elemezzük a tényeket:


(1)

Első kiinduló pont, hogy a "nő szenvedni fog".

Leegyszerűsítve a szenvedésnek van okozója és elszenvedője.


(2)

Ki lehet az okozó???

A vörös színt legtöbbször a fotólaborokban használják. Ezért köthető az okozó egy laborban dolgozóhoz. Dexter. Vagy egy fotóshoz (amit a sorozatban nem tapasztaltam meg, hogy szenvedést okozott volna)


(3) mit jelent a balerina?

Olyan mutatványost, aki fegyelmezetten, szabály szerint hosszú évek munkája által jutott el a profizmus szintjére.

Ez segíthet, de lehet, hogy csak egy egyszerű táncosról van szó?



(4) Melyik évad kezdődött 09.30-án?

2. (Bay Garbor Buthcer) és 7. (Hanna) évad kezdődött szeptember 30-án.


(4/a) mi volt a 2. évadban?

2. évadban megjelenik rátalálnak Bay Harbor Butcher nyomára. Megjelenik Lundy, akibe beleszeret Debra, de szerelmük nem élhet, mert Lundynak állandóan utaznia kell. Megjelenik a képen Lila, akivel megcsalja az élettársát, Ritát Dexter. Maria már eleve szoros barátságban volt Doakes-szal, aki gyanúba kerül és meghal.

Az évad végén szenvedni fognak az alábbi női szereplők: Maria, Rita, Debra


(4/b) mi volt a 7 évadban?

7. évadban Hanna-jé és Dexter lebukásáé a főszerep.

Debra szerelme Dexter iránt lángokban áll, ahogy a 6. évadban a templom is, ahol Debra a szerelmétől elvakítva nem látja meg, amit amúgy észrevett volna. Rájön, hogy Dexter a Bay Harbor Butcher gúnynevű sorozatgyilkos. Itt hasad meg a tudata szegénynek, és nem képes dönteni a professzionális hivatása és a szerelme (a bátyja, Dexter) között. Dexter tovább tépi Debra felhasadt szívét, amikor beleszeret Hannába, az ex-sorozatgyilkos méregkeverőbe, mivel Dexter csak neki tudja kiönteni a "lelkét" anélkül, hogy az a másikban ellenszenvet váltana ki. Debrának ez sosem fog sikerülni az erkölcse miatt, de harcol a szerelméért, amit Hanna is megérez, majd szépen megmérgezi őket. Ezt Dexter nem akarja elhinni, de kinyomozza és rács mögé juttatja Hannát azzal a tudattal, hogy szerelme annyira tiszta, hogy nem fogja elárulni őt. De Hannának a börtönön kívülre is elér a keze és bizony tudjuk mi történik.


Ki itt a hosszú évek alatt kifejlődött professzió?

Dexter - vérelemzés, gyilkosságok, nyom- eltüntetés és felderítés.

Debra - Kemény munkával kiérdemelt őrmesteri rang a gyilkossági nyomozati osztályon.

Hanna - hobbi kertészből profi, nyom nélkül dolgozó méregkeverő


Mindhárman profik.


Hannába egy cirkuszba, egy mutatványos helyen szeret bele Dexter, ahol a díszes terítőn Hanna fekszik lekötve. Vajon Hanna lenne a balerina?


Amellett, hogy az igaz és beteljesült szerelem árulással ért véget, nem Hanna szenvedi el a legnagyobb fájdalmakat, hanem Debra, mert neki nem csak Dexterért, hanem Hanna ellen és önmaga ellen is kell harcolnia.



Remélem hagytam nyitott kérdéseket és remélem valamiben más máshogy látja a történteket, lehet folytatni az elemzést! :)

2013. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

72% - Ez azt jelenti, van, aki máshogy gondolja. Ennek örülök.

Lennétek szívesek megosztani a gondolatotokat? Engem is érdekel, más mit gondol erről. Köszi! :)

2013. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!