Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom a magyar...

Csak én utálom a magyar csatornákat?

Figyelt kérdés

Duna, Duna Word igazából ezeket meg az m1-et, de az tűrhetőbb. Nem értem reklám alatt ilyen vadidegen pofákat adnak be, névvel, várossal. Sokszor semmi film, csak a magyar unalmas nosztalgiás zenés műsorok mennek, vagy a fekete-fehér mű filmek. Jól van ilyet is kell adni, hogy gondolnak az idősekre, de mindig?! Ki kéne írni ezekre piros karikával hogy 60 éven aluliak számára nem ajánlott.

Nem az a baj hogy sok a régi dolog rajta, hanem az hogy mindig.



2013. aug. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Én ezeket a csatornákat alapból sosem szerettem, mert folyton nosztalgikus filmeket, műsorok mennek, ezek inkább az idősebb csoportot célozzák meg, mert ők imádnak tv-ni.

Dee, ott a TV2, RTL klubb, Viasat 3, Film+ (ahol nagyon jó kis filmek mennek). Én mindig nézem a Jóban rosszbant, meg néha dnak jó filmeket is. Tény, sok új műsorral elrontják a nézettséget mint pl Éjjel nappal Bp, de persze ezt gondolom én.

Javíthatnának rajta, sokszor azért én is unom :)

2013. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Duna TV,Duna World és az M1 az MTVA birtokába tartozik az M2-vel együtt,DE:A Dunákon mennek a klasszikusok,az M1-en már rengeteg új film,pl.egy Disney-s filmet évekkel a Magyar Disney premier előtt vetítettek le idén júniusban (Zack és Cody egy ikerkísérletben-The Suite Life Movie).
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
RTLKlub leadja az Alföldi-féle István a királyt, amely a magyar történelem meggyalázása! Ezek után ez a csatorna nálam elásta magát.
2013. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket tényleg csak inkább az öregek nézik. Direkt vannak rajta olyan műsorok. Nekik ez tetszik. A mostani filmek a legtöbbjüket nem érdeklik.

Akiket pedig igen, ott a Film+, HOB, RTL klub.. és hasonlók :)

2013. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz amikor 50 év múlva nézzük a terminátort, vagy akármit, majd akkor az unokák írogatnak ilyet.
2013. aug. 20. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked találták ki a tematikus csatornákat. Az m1, m2 ilyent nem tehet, mert - jellegéből adódóan - közszolgálati adó. Épp ezért örülj inkább annak, hogy amit leadnak filmet, azt nem szaggatják darabokra reklámmal.
2013. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!