Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Big Bang Theory-ba miért...

A Big Bang Theory-ba miért tettek egy ilyen idegesítő szereplőt mint Penny?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb lenne nélküle a sorozat. Penny inkább a Jersey Shore-ba állná meg a helyét.
2013. aug. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azért. Ellensúlyozza a geek szereplőket.
2013. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
+ egy nagyon jó csaj mindig kell egy ilyen sorozatba.
2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont őmiatta indul be a történet. Ő az aki kimozdítja a srácokat a való életbe.
2013. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem érzed ezt te... miért idegesít Penny? a legelső résztől az alap konfliktus az, hogy ő, a hétköznapi, egyszerű gondolkodásával, hogy tud kijönni, összhangba kerülni, különc, kocka srácokkal.Sheldonnal (akit nem sok mindenki lenne képes ilyen őszintén megszeretni) néhány évad alatt testéri viszonyba kerül, nem beszélve arról, hogy Leonardba bele is szeret. sőt, még Wolowitz-cal is megbékél az utóbbi évadokban. emellett frappáns, egyszerű 'földi" humora is van, sokszor a néző megjegyézéseit veti oda a furcsa világnézettel rendelkező szomszéd fiúknk. plusz valóban jó nő is, de hát arról csak nem tehet :) azt mondod nélküle jobb lenne, de akkor ki mozgatná a történetet? lehet elfogult vagyok, de én nagyon szeretem. minden karakter úgy jó ahogy van :)
2013. nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!