Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem adják már a Gyozike...

Miért nem adják már a Gyozike cimu sorozatot az RTL klubbon?

Figyelt kérdés

azt mondták hogy ujra adják,de egyszer csak megint leált...miért is?



2008. júl. 1. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ország szégyene! Ilyenek alapján mondanak véleményt a magyarokról! Ez KELL nekünk! Nem néznek le és utálnak eléggé bennünket?!
2008. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

www.rtlklub.hu

aztàn ràkattintassz :müsorok a-z-ig

gyözike show

gyözike videok

(mellékesen hozzàteszem,hogy rosszul esett,hogy igy lepontoztak,mert nem utàlom gyözikét.

itt külföldön inkàbb azt nézem,mint a csunya politikàtokat(nemhiàba jöttem magyarorszàgrol el)

na ezt is lehet lepontozni!!!!!!!!!a véleményemet akkor is leirtam

2008. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
én nem azért nézem hogy érdekel,cak ha uncsi van akkor elvagyok,és tanulok is belole,mert amit csinálnak én a forditotját csinálom a reális életbe..tehát pozitivat teszem....koszi mindenkinek...ja és mindenki más.. thank you.! és amugy nem vagyok magyar,de tudok ugyis...Szlovákiába lakom...
2008. júl. 2. 11:38
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

szégyen ...

erre bezzeg vevő a sok magyar, discovery-ről meg fogadjunk még nem is hallottatok :D

2008. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
dehogyis nem...! azt is kell .. :)
2008. júl. 3. 23:10
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valaki meg is nézi azt a szennyet!Olyan mint a Mónika meg Balázs show!Ott is csak hülyeségek vannak,és a szereplők meg kapják a sok pénzt hogy eljátsszák a ezeket az előre megrendezett idiótaságaikat?Vagy vannak tényleg ilyen hülye emberek is?
2008. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!