Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe ennek a két autós...

Mi a címe ennek a két autós rajzfilmnek? A 90-es évek közepén láttam őket egyszer, nem tudom melyik adón, ilyen 50-es évekbeli Looney Tunes-szerű kinézetük volt és a szereplők nem beszéltek bennük.

Figyelt kérdés

Olyasmi volt, mint a Tom és Jerry, hogy a szereplők nem beszélnek benne, hanem hangeffektusokkal, gesztusokkal stb. vannak kifejezve a mondandók. Olyasmi volt a rajzolási stílusuk, mint a Looney Tunes meséknek és csak egyszer láttam őket 1995 körül, nem tudom melyik adón.



Az első egy autócsaládról szólt, akik egy garázsban laknak. Egy apuka, egy anyuka meg egy gyerek autó, ilyen bumfordi sárga autók voltak, a Volkswagen bogárra hasonlítottak. A gyerek autó elkezd ilyen autós magazinokat olvasni és átépíti magát piros versenyautóvá. Az apja meglátja, kinyitja a csomagtartóját, ott van a segge és elfenekeli. A gyerek kiszökik este versenyezni és ott karambolt szenved. Az autókórházban meg tudják szerelni, az apja meg az anyja ott sír, az orvos kezében ott van a gyerek két kasznija, az eredeti sárga, meg a piros versenyautós, feltartja őket és az apja rábök a sárgára, hogy azt szerelje rá.



A másikra nem annyira emlékszem, abban talán nem érző lényként szerepeltek az autók, csak abban is voltak. A Hamupipőke volt lényegében modernizálva, a tök ott nem hintóvá, hanem versenyautóvá alakul, és amikor éjfél lesz, akkor visszaváltozik ilyen sárga Volkswagen-szerűvé, aztán abból meg vissza tökké.


Nem tudjátok mi a címe ezeknek a meséknek?



2013. szept. 20. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!