Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem bunkók az...

Csak szerintem bunkók az X-Faktor mentorai?

Figyelt kérdés
A táborban a "megtéplek" és a "húzzál haza a papíroddal együtt" nekem sok volt.Iszonyat szemetek és alázzák az embereket.Értem én,ha valaki sz@r,mondjuk meg,de nem így.Jó,az is gáz volt,hogy papírral a kezükben énekelnek,de így elzavarni...Akkor minek juttatták őket tovább,ha ennyire bénák?!

2013. szept. 29. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez a munkájuk. Nekik meg van mondva hogy ezt kell csinálni. Az a műsor nem a tehetségek felfedezéséről szól, hanem a nézők szórakoztatásáról. A nézők nagyja részének meg ez kell.
2013. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy megrendezett,de miért ilyen bunkón?
2013. szept. 29. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem bunkók, szimplán egyenesek és határozottak. Akiben annyi önkritika nincsen, hogy - teszem azt - a nulla énekhangjával és az ehhez képest pofátlanul magas önbizalmával odaállít, produkálja magát nagy magabiztosan, az igenis rászorul arra, hogy megnyirbálják az egóját. Az általad említett "ha ugyanez lesz, akkor megtéplek" és "húzzál haza a papíroddal együtt" mondatok már nem a válogatón hangoztak el, hanem a táborban. Az első példát Alföldi mondta annak a szőke srácnak, aki harmadjára sem volt képes megtanulni az egyébként nem túl bonyolult dalszöveget, el is küldték egy pillanat alatt. A második mondat pedig ha jól emlékszem Gesztié volt, ő is abszolút jogosan húzta fel magát. Sajnos a szakmában ennél csak durvábban bánnának velük, az élő showba biztos tudás kell, nem lehet továbbengedni valakit csak azért, mert milyen aranyosan szerencsétlenkedik a színpadon.
2013. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,pl.:Hegyi Ákost én sem bírtam,nagy arc,nulla hang,de a Pál Benjámin a válogatón is sz×r volt,minek juttatták tovább?Ja,meg az is szemétség volt,hogy a Sárközi Józsit azért juttatták tovább,hogy legyen kin röhögni...Elég szánalmas...
2013. okt. 1. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Pál Benjaminnak például abszolút nem értettem, hogy miért adtak még egy esélyt, mikor már kétszer is bebizonyította, hogy alkalmatlan a színpadi szereplésre. A jó énekhang semmit sem ér, ha valaki tíz ember elé sem mer kiállni, nemhogy pár millió néző elé...
2013. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,meg 8 sort se képes megtanulni.Meg a Tóth Marci is,mondjuk ő a válogtón jó volt..;D
2013. okt. 6. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!