Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Angel Beats-nek van 2. évadja?

AironLady kérdése:

Az Angel Beats-nek van 2. évadja?

Figyelt kérdés
indavideón láttam olyat, hogy Angel Beats-Démon szerelem és nemtudom hogy mi is az :o

2013. okt. 5. 12:04
 1/7 anonim válasza:
ha van is még nem adták ki ..... :)
2013. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nincs, de vannak special részek.

Angel Beats! Special: Another Epilogue

Angel Beats! Special: Stairway to Heaven ezek.

( Én még nem láttam, úgyhogy nem tudom hogy milyen ^.^)

2013. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anno (mikor alig bírtam elfogadni, hogy vége) keresgéltem, de nincs 2. évad. Az egyetlen, amit találtam, az egy csaj indavideóra feltöltött szerencsétlenkedése volt, amelyet "2. évad" cím alatt rakott ki. Borzalmas, csak néhány netről szedett képből és hozzávágott szövegből áll - egy rész után máris úgy gondoltam, hogy nem is érdekel annyira egy második évad. Bár jobban belegondolva tényleg nem, mert szerintem jó befejezést adtak neki.
2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Seres Timon válasza:
Szerintemnagon szépen befejezték, nekem ez az anime a kedvencem, nagyon elkeserítő a story meg az is, hogy vége lett. :) és a specialok amm nekem tetszettek érdemes megnezni azokat is, viccesek ^^
2014. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Greddy72 válasza:
41%
DE VAN DE VAN DE VAN DE VAN DE VAN DE VAN DE VAN TENSHI VISSZATÉR TENSHI KURVÁRA VISSZATÉR KIBEBASZOTTUL VISSZATÉR TENSHI ÉS OTONOSHI MEG KURVÁRA TÚLÉLTE A KIBEBEASZOTT METRO BALESETET AMI EGYÉBKÉNT VONAT PFHÖJ! A POFÁDBA VÁGOM AZ EGÉSZ TÖRTÉNETET ÉS TENSHI VISSZATÉR ÉS LESZ HAND SONIKKÜ VERZSÖN SZIKSZÜ! :c
2014. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sem nagyon akartam elfogadni hogy vége...Nem tehetünk semmit csak várjuk hogy valaki csináljon legalább még egy OVAt vagy egy moviet :/ Addig is gondold úgy hogy megérdemlik hogy még egyszer éljenek
2014. aug. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gredd72 mi van? :D Erre kíváncsi lennék, hol láttad/olvastad ezt?
2018. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!