Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy Itachi vs Jiraiya harcból...

Egy Itachi vs Jiraiya harcból ki jönne ki győztesen?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Mikor a "sima" Narutóban Itachi és Kisame elakarta rabolni, Narutót és megjelent Jiraiya, akkor Itachi visszavonulót fújt és elmenekültek, pedig ketten lettek volna egy ellen. Ha ebből indulunk ki, akkor Jiraiya.

De ha Itachi Amaterasuja elkapná Jirát, akk nem hiszem,h könnyen megmenekülnek. Igaz, az előbb említett részekben Jira egy pecséttel elzárta az Amaterasut, de azért más lenne a helyzet,ha a saját testéről kellene azt eltüntetni. Plusz mint ahogy, kiderült (animében még nem),h Itachi részben kémkedni ment az Akatsukiba és végig Konohát akarta védeni, szal nem hiszem,h megakarta volna ölni Jirát.

De sztem Itachi győzne egy ilyen harcban.

2013. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Itachi a Susannoval, Kusanagi kardjával, és Yata tükrével simán lenyomja a remete formát + a 3 varangyot.


A sima Narutoban Itachi azért fújt visszavonulót, mert eleve el sem akarta kapni Narutot, csak üzenni akart a tanácsosoknak, hogy "hahó, még élek"!

2013. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ott vele Kisame is, aki szintén nem piskóta és ő sem igazán akart Jirával bajlódni. És amit írtál kb én is ugyanezt írtam indoknak eggyel feljebb :D

Am sztem a Susano belegondolva nem olyan kemény, mint amilyennek első látásra tűnt. Mikor Sasuke aktiválta a Susanót, először a raikage törte szét, aztán Mei marós köde is átcsusszant rajta és közvetlenül Sasukét támadta, Tsuande is áttudta törni Madara Susanóját, Gai felborította Madaráét egy lökéssel stb. és sztem Jira is talált volna rá módot,h harcoljon a Susano ellen. Sztem nem a Susano lett volna a vészes rá nézve, hanem az Amaterasu és h sztem Itachi gyorsabb volt tőle.

2013. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
hát én szerintem itachi
2013. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ha csak képességeket nézünk szerintem Itachi
2013. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem Itachi előbb vakult volna meg mintsem kettősze Jiraia-t.
2013. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. okt. 12. 07:06
 8/27 anonim ***** válasza:

a-a...

szerintem a perverz remetének volt annyi tudása, hogy 1 Itachi kaliberű ellenféllel simán fel vegye a harcot.


Szerintem Jiraiya jönne ki győztesen. Ő nagyon öreg és rengeteg képessége és technikája van.


Igaz Nagato ellen vesztett, de csak is azért mert Nagato köcsög volt.....és Nagatonak ott volt a Legritkább szem a Rinnegan....tuti, hogy a sharingan minden fajtáját ismerte az öreg és a gyenge pontjait is.

2013. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
azt kétlem, Jirának nem volt lehetősége Sharingan használó ellen küzdenie, mivel egy faluból valók voltak és a Sharingannak is van olyan amit csak és kizárólag Madara ismert stb.
2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
de amikor elvitte Narutot a vándor útra, hogy kitanítsa, volt egy rész amikor Narutot arra tanította, hogy , hogy tudjon harcolni a sharingan ellen és elkezdte magyarázni a sharingan gyenge pontjait!
2013. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!