Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Itachi-Kisame párosítás...

Itachi-Kisame párosítás erősebb/hatékonyabb mint Pein-Konen párosítás?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem Konan az Akatsuki gyengébb tagjai közé tartozott, és e 4 közül tuti,h a leggyengébb, de Nagato/Pein meg sztem e 4 közül a legerősebb szorosan Itachivel, utána meg Kisame. Szal sztem az Ita-Kisa páros erősebb, már csak azért is, mert Kisame mikor egyesült a Samehadával akk még gyorsabban szívta el a chakrát és KillerBeet is pillanatok alatt lecsupaszította, úgy h annak ott volt a Hachibi is. És mivel Nagato a chakrarudakon keresztül adott chakrát a Peineknek és úgy is irányította őket, sztem Kisame nagyon hamar eltudta volna szívni a chakráját. De attól is függ,h Nagato a 6 Peinnel támadott volna mint Konoha ellen, vagy saját maga mint Naruto és Bee ellen, mert úgy jóval erősebb volt,h egymaga uralta mind a 6 Pein képességét. Szal úgy Kisame nem igazán férkőzhetett volna a közelébe. De ott van Itachi, akinek ha sikerülne aktiválnia az Izanamit Nagatón, akk azzal elfogná őt sztem, mert Nagato bizonyos értelemben Itachihoz és Kabutóhoz hasonló volt, szal nem szabadult volna egykönnyen az Izanamiból. Konan meg kb. csak úgy ért vmit/azzal ért vmit mikor Tobinak csapdát állított a halála előtt, de ha erre nem lenne ideje/lehetősége, akk sztem ő haszatalan.
2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhaaa Köszi szépen! Mondjuk ha 6 pein van akkoris szerintem Itachi és Kisame erősebb mert a Power Peinek nem nagy durranások inkább csak figyelemelterelők!
2013. okt. 12. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most néztem a Naruto Shippudenben azt a részt mikor Itachit feltámasztoták + Paint is! És Itachi segitett narutoéknak! Itachi el tudta intézni Paint! :)

Szóval minden bizonyal erősebb! Nagyon tapasztalt ninja!

2013. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy intézte el,h 3-an együtt szüntették meg annak a jutsuját és robbanás következtében, mikor Nagatónak csökkenve volt a látása, elpecsételte...
2013. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itachi egyedül is legyőzné a 6 pain testet :) kisamével viszont ki végezné őket :)
2013. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!