Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sztarban sztar a tv 2on. De...

Sztarban sztar a tv 2on. De mikent nezhetem vissza?

Figyelt kérdés
A tv 2 oldalan szerettem volna visszanezni a videokat,de a reklam lejatszasa utan nem kezdodik el,ugy mint az edes elet sem.Nem ertem miert,mert a Joban rosszbant is igy nezem vissza,de ott semmi gond,vajon nalam van valami beallitasi hiba?
2013. okt. 12. 16:18
 1/1 anonim válasza:
100%
Valószínűleg beállítási hiba, ütközés vagy ilyesmi okozza. Chrome-ot használsz? Próbáld Firefoxszal megnézni. Ma a FF sajnos messze elmarad már ugyan a Chrome mögött szinte mindenben, de egy-egy esetben ki lehet bírni. ;) Azt ne kérdezd, mi az a beállítási hiba vagy ütközés, amely blokkolja, s ami miatt nem indulnak el a TV2-es műsorok (vagy nem mind), mert látatlanban nem tudom megmondani. Magamnál "mindent látok", sajnos mégsem tudom kiküszöbölni. Más böngészővel menni fog. Nálam a TV2 oldalán semmi videó nem indul el, kikapcsolt ad-blockkal sem. Ez van. -_-
2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!