Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fog ma kiesni...

Szerintetek ki fog ma kiesni az X-Faktorból és ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a büdös szutyok már kiesett múlt héten.

Szőke, tetovált lófejű ge...ci volt, de látszott rajta, h szereti a f...szt.

Sajnos geszti hamar ráunt a 1m3 térfogatú lyukára.

2013. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Hogy ertelmes valaszt is kapj :

Szerintem Eckert Aniko fog kiesni (legalabbis nagyon remelem)

A kedvenceim pedig a ByTheWay es Toth Marci :)

2013. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

A kedvencem a Fat phoenix és Danics Dóra.

Mindegy,hogy ki esik ki,csak ők ne.:)

2013. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárki fog kiesni, nagyon fogom sajnálni, mert szerintem mindenki nagyon erős és nagyon tehetséges, mindenkinek ott a helye az X Faktorban. Talán Krasznai Tünde nem szimpi annyira, de így kifejezetten nem szeretném azt se, hogy ő essen ki. A kedvencem Tóth Marci, ha ő kiesne, megszakadna a szívem, lusta disznó, hogy szépen fogalmazzak, de tehetséges, a hangja valami brutális, egyszerűen csak nem jön ki belőle, ami benne van. A mostani szereplése nem tetszett, legalábbis az eleje nem, nagyon szomorú voltam, egy ilyen sráctól többet várhat az ember. Remélem, lesz alkalma megmutatni, hogy milyen tehetséges. Ha ő kiesik, szerintem eltűnik a süllyesztőben, talán fel is adja az éneklést, talán nem hallunk róla soha többet. És azt nagyon nem szeretném. Az is nagy szó, hogy 17 évesen idáig eljutott, de nem szabad kiesnie. Egyébként a Bythewayt is szeretem, főleg Olivért.
2013. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jázi&Csenge válasza:
100%
Sajnálom az MDC-t, szeretem őket, aranyos srácok. Eckert Anikót is sajnáltam volna, mert ő meg egy különleges, elbűvölő egyéniség, hiányozna az X Faktorból. Azonban annak örülök, hogy a Marci továbbjutott, róla én is csak azt tudom elmondani, mint az utolsó válaszoló. Annyit még hozzátennék, hogy szerintem nem sz*rja le az egész műsort. Nézzetek rá. Nézzétek a szemét. Nem tudom, mi áll a háttérben, hogy egyszerűen csak lusta, vagy egyszerűen csak kamasz, esetleg mindkettő, vagy más. De az biztos, hogy tényleg akarja, és valójában jó srác, nem kell szidni. És van egy tippem, hogy miért sírta el magát most. Tisztában van vele, hogy ezt a kiesést ő érdemelte volna meg. Szerencsére kapott a nézőktől még egy esélyt, de ha ezt is elszúrja, én soha nem bocsátok meg neki. Remélem Gabi összekapja valahogyan, mert ez így nem lesz jó.
2013. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

ByTheWay abszolút kedvenc!!!

bírom még Csordás Ákost,Szabó Ádámot illetve Alföldi 'lányait'.


sajnálom az MDC-t, a Marcikának kellett volna mennie....le se sz.rja az egész műsort....

2013. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

...ja és persze Márkot is bírom (én nem azért mert benne van a barátok köztben..)

6.válaszoló voltam.

2013. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
na,a Marci imádók lepontoztak.xd
2013. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem jó a színvonal (sose volt az) alapvetően nem szeretem a popzenét. Tündi jó volt meg még néhányan, nem tudom ki fog kiesni.
2013. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Eckert essen ki,mert borzasztóan hamis.....Nekem Zámbó jutott róla eszembe....:DD
2013. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!