Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-faktor vasárnapi adására...

Az X-faktor vasárnapi adására hogy lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
A szombatira oké, de a vasarnapit sehol sem látom. Vagy ket napra szól egy jegy?
2013. okt. 13. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét napra szól, de majd valaki hátha jobban tudja :)
2013. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a hegyen csak a szombati dátum van feltüntetve... De köszi azért :)
2013. okt. 13. 20:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Jegyen*:D
2013. okt. 13. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
A vasárnapi tévéműsorban csak az eredményhirdetés van, a versenyszámokat szombaton adják le. Gondolom, senki sem venne jegyet az eredményhirdetésére egy olyan versenynek, amit nem is látott, úgyhogy szerintem az egészet szombaton veszik fel, csak két nap játsszák le, hogy addig is lehessen telefonálni meg izgulni.
2013. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, telefonálni nem :)))
2013. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és mikor veszik fel szombaton? Éjszaka? Mert az after-x ben ugye utána benne vannak még.

Az amerikai x-faktorban is így van, hogy vasárnap van az eredményhírdetés, meg a párbaj.

2013. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szombaton veszik fel az 100%

Vasárnap megy élőben.Gondolkoztam, hogy lehet, hogy csak ismerősök mehetnek,de ahhoz meg túl sok a közönség...

2013. okt. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!