Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe annak a műsornak,...

Mi a címe annak a műsornak, amit régen (azt hiszem) Ördög Nóra vezetett és az az rtl klubon ment?

Figyelt kérdés
Ilyen gyerek ügyességi versenyek voltak, gyerekcsapatok küzdöttek egymással, de nagyon kicsi voltam, mikor ezt vetítették, csak annyira emlékszem, hogy abból a csapatból amelyik nyert, egy gyereket beküldtek egy ilyen labirintusba, vagy barlangba, vagy valami ilyesmibe, és meg kellett neki keresni valamit, talán egy medált. Viszont előfordult hogy véletlenül rátalált a boszorkányra, és ilyenkor ha volt a gyereknél keksz, azt odaadta a boszinak és ment tovább a játék, viszont ha nem volt nála keksz, akkor a boszi kivitte a labirintusból és elvesztette a játékot... Na, valaki felismerte a műsort a leírtak alapján? :D

2013. okt. 14. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kölyök klub, vagy valami ilyesmi, nem?

de ha rákeresel, Ö.N. munkáira, biztos kiadja

2013. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem a kölyökklub. Rákerestem, de nem adta ki, igazából nem vagyok biztos benne hogy Ö.N. volt a vezetője...lehet hogy más.
2013. okt. 15. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
De a Kölyökklub, mert emlékszem, hogy ilyen színes háttér volt meg minden és ott játszottak a gyerekekkel és közbe be nyomták a meséket
2013. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem a kölyök klub az inkább ilyen beszélgetős, társalgós műsor volt, max kicsit játszottak a gyerekekkel. ez amire én gondolok ez elég mozgalmas, rohangálós, sorverseny volt, meg csatafeladatok. és pont ezért pár évvel idősebb gyerekek játszották, nem olyan kis picik akik a kölyökklubban voltak.
2013. okt. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!