Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azért ebbe belegondoltatok...

Azért ebbe belegondoltatok mielőtt azt mondtátok hogy Gaara erősebb mint Deidara?

Figyelt kérdés
ugyanis amikor Dei elkapta Gaarat akkor Gaara nem igazán fogta vissza magát, viszont Dei kevés bombát vitt magával tehát spórolnia kellett+élve kellett neki Gaara így vissza is fogta magát! Ha nem kéne visszafognia magát+lenne elegendő agyaga akkor 1 példa amivel 2 perc alatt kinyírhatná!: Dei csinál 5-6 viszonylag gyors madarat, a lábaikba fogat kicsi 100 lábúkat és odaküld Gaarahoz aki látja hogy nincs más választása védekeznie kell, így körbe búrkolja magát a homokkal! Dei elsősorban rádobja a kis 100 lábúkat a homokra azok beássák magukat, Gaaranak kitágul a pupillája, Dei robbant, Gaaranak az nagy meló lesz hogy kinyissa a szemét, a pajzsa lebomlott, és a madarak meg szétrobbantják Gaara-t! És ez 1 Dei szintű ninjának nem feladat! :-/ (csupán logika)

2013. okt. 23. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Deidara erősebb simán.
2013. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Emberek ez az ember kész van! :D Ha engem nyektettek hogy nem értek a Narutohoz akkor légyszí őt is! :D ő mindenben 1-et ért velem! :D
2013. okt. 23. 19:53
 3/13 Nayal ***** válasza:
Figyelj a taktika egy dolog, bárki megölhetné akár Narutot is egy kunaival el lehet vágni a torkát ha nem számít rá, és nincs abban a módban, hogy megérezze a gonoszt hanem pl rament zabál. Bár az érzékei miatt nehéz lenne. Az erő viszont más, az attól függ ki gány jutsut tud, és azok milyen szintűek valamint milyen szinten tudja Őket alkalmazni. Plusz ide jön még a ninja esze pl Kakashi okosabban harcol mint mondjuk Chouji ezért is győzné le pl. Vagy Shikamaru vagy Neji is elég okos, gondolj orochimaru embereire a hang ötösére. Neji legyűrte a pókot pl. Szal meghatározni egy ninja erejét és összevetni egy másikkal furcsa dolog. A következő harcban Gaara győzne mert ismerné Dei stratégiáját de aztán Dei lehet, hogy máshogy harcol. Ja és most ha minden igaz magába húzza a Shukakut ismét. Ha megtanulja irányítani akkor még erősebb lesz.
2013. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dei már ki is ismerte Gaara harcmodorát, stílusát, viszont Gaara csak 1-et ismer az 1000-ből! Amúgy Dei intelligensebb mint Gaara, több tapasztalata van a harctéren! Gaara inkább csak védekezni tud, támadni nemigen! Dei meg kar nélkül harcolt Gai csapata ellen, és még így is kicselezte őket! Gaara kéz, és homok nélkül mire ment volna? valamint mind ketten távoli harcosok, tehát közelharcban nem valami kiemelkedőek, de Dei azon kivételek egyike akik távolharcos létükre jók közelharcban is! Gaara nem tudna MÁR ártani Dei-nek miután Dei kiismerte Gaarat!!!
2013. okt. 25. 16:20
 5/13 A kérdező kommentje:
de jó ha az okostelefonom átkölti amit írok! tehát Dei azon kivételek egyike aki távolharcos létére jó közelharcban is!
2013. okt. 25. 16:24
 6/13 Anikacska ***** válasza:
46%
szerintem is Deidara az erősebb.
2013. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. okt. 25. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erőssbb csak a technikája üti Gaara-ét. Sasuke kikapott volna Gaara-tól amikor Deit legyőzte. Van ilyen, körbeverték volna egymást. Mindketten egy egy technikára építik a harcmodorukat, így nem meglepő hogy idővel mindketten összeakadtak valakivel aki bár csak kicsit gyengébb náluk, be le tudja őket győzni.
2013. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Á Sasuke mikor Dei-t megölte akkor Gaara az olyan lett volna neki mint én! Szóval az biztos nem! Ezen a harcon lehetne vitázni, de szerintem Dei erősebb! SZERINTEM! :D
2013. okt. 25. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért, már ne is haragudj, ne pocskondiázd az én Kazekage-samámat! Látom már, nagyonnagy Deidara fan vagy, de gondolkozz egy picit jó?! Gaarának még a falu végelmére is ügyelnie kellett, amíg Deidara lazán robbantgatott. Szóval ha egy másik harcterületen lettek volna Gaara simán a föld alá tiporja a kis művész tanoncot. IGENIS visszafogta magát, mert nem akarta bántani a faluban élő ninjákat/embereket!
2014. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!