Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a jobb kardforgató Itachi...

Ki a jobb kardforgató Itachi vagy Kisame?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Itachi
2013. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel Itachi nem kardforgató, ezért valszeg Kisame.
2013. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De Itachi is tud kardozni, nem is kezdő szinten! Azzal irtotta ki a klánt! Ha azt sem tudod ki Itachi és Kisame akkor ne válaszolj!
2013. okt. 31. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

De tudom. Attól,h láttuk Itachit amint megöli a szüleit egy karddal, meg Sasuke kardját is használta, az még nem jelenti azt,h nagyon jól bánik vele. A legtöbb ninja több fegyverrek járkál, kardok, kunaiok, csillagok, robbanójegyzetek stb. szal alapvető dolog,h megtanulja egy bizonyos mértékben használni. Az meg,h a klánját azzal irtotta ki, egyáltalán nem biztos,h ugyanis 1)nem ő ölt meg mindenkit 2)csak annyit láttunk,h a szüleivel karddal végzett.

Ennyi erővel ott van Kakashi, aki az apjától örökölt egy kardot, ami nem olyan átlagos kard volt, mint Itachié, aztán a Kurikiribochót (Zabuza kardját) és azzal győzte le Fugukit, de ez nem teszi Kakashit sem kimondottan kardforgatóvá.

Am sztem az igazi kardforgatók közül Kisame volt az 1. számú.

2013. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy Kisame jobb, de én láttam még 1 videót, végig karddal küzdött Itachi, és elég jól használja, tehát nem átlagos szinten! De Kisame meg profi szinten, szóval.... jah igazad van! Kisame jobb! :)
2013. okt. 31. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisame
2013. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
khm.... Roronoa Zoro :D
2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szerintem az egy másik sorozat
2013. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Trunks
2014. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!