Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A ByTheWay visszatér a verseny...

A ByTheWay visszatér a versenybe Bozsek Márk helyére! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Elég érdekes hogy pont az lépett vissza, akit a legtöbben támadtak a BTW kiesése után.....biztos magától hozta a döntést. Szánalom -.-
2013. nov. 9. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Marketingfogás. Bozsek Márk az RTl zsebében van a Barátok közt miatt, azt csinálnak vele amit akarnak, csak egy ide-oda mozgatható bábu. A bájdövéj kiesése miatt nagy felháborodás lett (holott sztem csak a testesebb srácnak van hangja, a társai iszonyat borzasztóak), amit először próbált megmagyarázni a csatorna,h miért estek ki, majd úgy látták jobbnak, h előveszik a "valóvilág" forgatókönyvet és elkezdik kedvükre alakítani az eseményeket.
2013. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a francnak??? Szerintem nem azert szavaztak ki oket, mert kivancsiak rajuk az emberek. Uristen szanalmas -.-

Figyeljetek meg, holnap kiejtik (a musor keszitoi) a Fat Phoenixet -a nezok szerint jobb es erdekes csapatot- de igy Szikora sem marad egyedul es megnyugodhat a sok tinipitcha. (akik ezek utan sem fogjak elovenni a telefont szavazni)

Szanalmas es undorito az egesz, Markot meg sajnalom, mert 100% hogy nem sajat dontesbol szallt ki.

2013. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom Márkot :( De azok, akik látták a riportot, amiben közölte h befejezi a versenyt, látták, hogy mennyire megviselt a verseny miatt, neki ez egy nagy stresszet jelentett. Abba hagyta, mert nem bírta a nyomást, a kemény kritikákat és nem azért mert az RTL klub mondta neki h nem folytathatod a versenyt. Neki meg volt rá a lehetősége, nem élt vele...
2013. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvaló,hogy meg van rendezve ez az egész cirkusz.Már akkor láttam,mikor Alföldi színpadiasan fogta a fejét.:O Most ráijesztettek a rajongókra a Csordás-Bytheway-féle párbajjal,mert kevés volt a szavazat rájuk.Most meg ezerrel megy a szavazat a Bythewy-re főleg,meg Ákosra is.Bozsek Márk meg úriember módjára előadta azt,amit már hetekkel ezelőtt megbeszélt a szerkesztőkkel.Színész,na.Egyébként tényleg nem Bozsek a legsz×rabb,hanem Plili,Fat Phoneix(ők fognak párbajozni),Blili.Pofátlanul hülyének néznek minket,kár,hogy Zámbónál ezt tavaly nem csinálták meg....:D
2013. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

#4-es!

Mar miert lenne a Fat PhoENIX(!) a legrosszabb?

Az a kulonbseg koztuk es a tobbi versenyzo kozott, hogy a tobbiek abbol a szempontbol nem egyediek, hogy egyikre se lehet azt mondani, hogy "Na o egy jazz vagy rock enekes"

A Fat Phoenixnek meg van egy sajatos, egyedi stilusa, ami vagy bejon az embereknek, vagy nem. Eddig ezek szerint bejon. (egyebkent nekem is)


Visszaterve a kerdesre.

En egeszen biztos vagyok eloszor is abban, hogy ezt a dontest nem Mark hozta meg, masreszt abban is, hogy a dontes mar a het elejen megvolt, csak az elo adas elott akartak robbantani.....ha tenyleg tegnap talaltak volna ki, kizart, hogy a ByTheWay visszakerult volna (ami meg szerintem egy rohadt igazsagtalan dontes, nem veletlenul lettek kiszavazva), hisz ma nemcsak egyeni produkciok, hanem duettek is lesznek, amire 1 nap alatt nem lehet felkeszulni.


Ennyit errol, Markot en is sajnalom.

2013. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja es meg annyi :

Olvassatok el, Mark mit irt ki a Facebook oldalara. ORDIT rola, hogy ez nem sajat dontese volt....

2013. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Fat Phoenix a leggyengébb az idei mezőnyben. Már várom a pillanatot, hogy mikor esnek ki és, hogy mikor röhöghetek egy jót az elkeseredésükön :)

Nah, de a kérdésere is válaszolva: Én nagyon örülök neki, hogy 'visszajönnek' :-) De abban egyetértek, hogy nem kellett volna a Márknak visszalépnie, mert így azt jelzi ezzel, hogy a LEGELSŐ PROBLÉMÁNÁL feladja a dolgot...

2013. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fat Phoenixes srácok pont nem azok a fajták, akik a könnyeikkel küszködve, összetörve távoznának....
2013. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem sem, de milyen jó lenne megnézni őket úgy... :D
2013. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!