Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok Bozsek Márk...

Mit szoltok Bozsek Márk gesztusához?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 20:22
1 2
 1/16 intrepid ***** válasza:
Ki az a Bozsek Márk? Milyen gesztusa?
2013. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az egyik X faktor versenyző :D

na meg a Barátok közt ből a Szabi.

2013. nov. 9. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
1 undoritó kis senki...
2013. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szegényt feláldozták!Nincs akkora nézettség mint a műsor elején,valamit ki kellett találni.Meg szerintem hogy ekkora fezúdulás volt emiatt a kis senkik miatt is a héten hogy kiestek.Mivel a Barátok köztben is szerepel,választhatott:vagy marad az X-faktorban,és akkor már holnap repül,és nemsokára a Barátok közt-ből is,vagy innen megy,és ott maradhat.
2013. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nemethlajoss válasza:
100%
Szerintem is csak a szenzáció keltése volt itt a cél. Nem gondolom, hogy bárki is lemondana önszántából egy ilyen lehetőségről. Tisztában van mindenki azzal a ténnyel, aki egy ilyen versenyen indul, hogy mindenki ellenfél, ilyen alapon, ha mondjuk eljut ugyanez a két ember, illetve csapat a végső döntőig, ott is lemondott volna a másik javára, mert jobb énekesek? Nem hinném. Valamit tenni kellett, mert elég nagy felháborodást keltett a by the way kiesése, Márk volt a kézenfekvő megoldás, hiszen ő az rtl klub embere, azt csinálja amit mondanak neki. Így legalább van miről beszélni, nő a nézettség, ergó a profit is, Márk népszerűsége is nő, talán még a barátok közt is profitál belőle. Mindenki nyert, a nézőt meg megvezetik.
2013. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem igazatok van.
2013. nov. 10. 12:06
 7/16 anonim válasza:
100%
Márkot alapból azért rakták be, hogy ha valami történik, pl kiesik egy nagy fejes gyereke, akinek van sóóók sok pénze, akkor ki lehessen rakni. Tudta ezt ő nagyon jól, hiszen köti a szerződés.
2013. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Nincs igazatok!Ő maga döntött úgy hogy kiszáll,és azért mert nem érezte magát elég jónak!
2013. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ja, persze! :) Alapból az RTL KLUB kérte fel, hogy ugyan menjen már az X-faktorba! Nem ő jelentkezett, hanem hívták, úgy, mint a Szabó Ádámot. De van fenn youtube-on is egy csaj, aki egy videóban beszámol róla, hogy őt is hívták az X-faktorba. Elment, mindenki leszarta, azt inkább hazament. Aztán meg ki lehet találni, hogy a BYTHEWAY srácai közül melyik apjának van érdekeltsége az RTL-nél...
2013. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
En nem birtam szarul enekel csak batattek hogy nagyobb nezettsege legyen az X faktornak , szerintem mostmar sokkal kevesebben nezik. JO HOGY A BYTHEWAY-T TETTEK VISSZA.
2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!