Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet T-home Sat Top...

Hogyan lehet T-home Sat Top boxot okosítani vagy a kártyán lévő korlátozást feloldani? (Részletek a kigészítő szövegbe! )

Figyelt kérdés

[link] ez a box használati utmutatója


Engem a magyar csatik érdekelnek mert igazából ha be,egyek a menü 0208 Kézi hangolás akkor lehet+csatikat de ezek mkülföldiek vagy ha bejön magyar akkor 16-17 másodperc altt elmegy! Valaki tud segíteni?



#kártya #okosítás #TV #Set TOP Box T-home
2013. nov. 10. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kártyán lévő korlátozásokat nem tudod feloldani, mert azokat központilag élesítik.

Esetleg az analóg csatlakozással férhetsz több csatornához.

2013. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4.2 Analóg mûholdvevô csatlakoztatása

Analóg mûholdvevôt is üzemeltetô felhasználóknak az analóg csatornák

(további) vételezését a készülékbe épített felfûzési lehetôséggel könnyítették

meg. Csatlakoztassa analóg mûholdvevô készülékének KF-bemenetét e

készülék „Loop” jelölésû csatlakozójához egy koaxiális kábel segítségével.

Az analóg mûholdvevôvel vételezhetô csatornák ezután e készülék készenléti

állapota alatt hangolhatók és nézhetôk

2013. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Analóg műholdvevővel már nem fog nézni semmit, mivel Európában analóg műholdas sugárzás már nincs. (Az utolsó adókat 2012. április 30-án kapcsolták le.)
2013. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Az anlaog müholdvevőt úgy értette hogy pl. 2013. április 30 elött nézhettem volna a Magyar Tv2-öt, Dunát, Cool-t stb-t? Olyan volt mint a 2013.október 31.-én 12:30-kor lekapcsolt analog földfelszíni?

2013. nov. 10. 18:46
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Azt úgy érted hogy ami most a fölsőbe van az dugjam át az alsó (analog) bemenetbe?

És utána Gyári beálítások visszaálítás vagy szoftver frrísítés és akkor szted jönnek a + adók?

2013. nov. 10. 18:50
 6/11 A kérdező kommentje:

elöző folytatása:


És arra szerinted nincs lehetőség hogy mgrendelke egy mini csomagot mondjuk Globe-ot és kicsavarom az antenát makj lemondom megvárom míg a lemondás érvényesítve lesz és a szolgáltató rendszerébe nem jelzi ki hogy van de nekem meg megmarad?

2013. nov. 10. 18:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Egyszer megpróbáltam box nélkül csak tévé tányérral és érdekesség hogy behozta a Dunát és valami szlovákokat És mindig tévés boxalami elvileg földfelszíni box is mükődött! most ez akkor hogy van?

2013. nov. 10. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Az analóg műholdas vételről: Európában az analóg műholdas sugárzás 2012. (nem 2013!) április 30-án szűnt meg, amikor a németek az összes analóg csatornájukat lekapcsolták az Astra műholdról. A Duna TV analóg adása már sokkal régebben, 2010 elején megszűnt (azt hiszem, április 1-jén, de ez nem biztos). Az analóg M2 sugárzását pedig még ennél is korábban, 2009 októberében kapcsolták le. A többi magyar csatornát soha nem sugározták analóg formában műholdon.
2013. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Mindig TV boxos anomálival kapcsolatban az a tippem, hogy nálad akkora földi adás jelszintje, hogy "beszivárog" a műholdvevő kábelébe és a box be tudja hangolni. Ilyen simán lehetséges, ugyanis vannak olyan területek az országban, ahol olyan jó a Mindig TV lefedettsége, hogy akár egy darab dróttal is bejön. A szlovák csatornákból arra következtetek, hogy a szlovák határ közelében lakhatsz, így ottani digitális adást sikerült befognod.
2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves tegnapelőtt 19:13 válasszóló!


Sopron környékén Lakok inkább az Ausztria, egyébként azt elfelejtettem hogy az ORF1, ORF2, Orf SPORT TA3 meg egy csoó másik bejön hagyományos szobaantennával, de a faluba beik ismerősömmel ők tetőantennával veszik és ők még a koreaiakat is fogja!

Bár nem olyan jól4

Amúgy arra van lehetőség hogy az én boxomat (Strong SRT 8903) van rajta conax olvasó és hogy valahogyan ösaszetudjam varázsolni a boxommal?Vagy esélytelen az ügy? Azért kéne mert igy tudnám rögzíteni az adásokat ingyen (igaz a boxot a t-home-osokat nme tudnám visszaadni mert külön kártya nincs,de 1500 a t-home-nál a felvevős kész rablás!)

2013. nov. 13. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!