Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valami jó harcolos a kenichi-h...

Valami jó harcolos a kenichi-hez hasonló harcmüvészetes animét írnátok? Amikek szerettek:

Figyelt kérdés
kenichi,one piece,fairy tail,sword art online,high school dxd 1-2 évad,naruto,bleach,toriko,hunter x hunter 2011 hirtelen ennyi juttot eszembe kb ilyeneket szeretek.Még láttam rengeteget de hirtelen ennyi jutott eszembe.De a lényeg hogy az izgalom és a jó harc benne legyen.Harcmüvészetes az nagyon jó lenne mert a kenichi nagyon jó volt.

2013. nov. 19. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Én a Dragon Ball Z-t ajánlom mert jó az alap sztorija sok benne a harcolós jelenet meg könnyű megszeretni a főhős baromságait. (Ez a dragon ball folytatása, de azt sajnos nem láttam ezért nem nyilatkozhatok.)
2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!