Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesznek valamikor új csatornák?

Lesznek valamikor új csatornák?

Figyelt kérdés
A Mindig TVről lenne szó. Közel élek a Szlovák határhoz, igy tudom, hogy ott milyen a helyzet. Összesen van 34 csatornám ingyen. 7 magyar, 15 szlovák, 9 osztrák. Kicsit fura, hogy Magyarország ingyenesen fogható csatornáinak a száma 7. Ja igen Szlovákiában 12 rádiócsatorna érhető el ezzel a csomaggal. És van nekik sportcsatornájuk is. Éppúgy mint az osztrákoknak is.

2013. nov. 23. 16:21
 1/2 anonim válasza:
A MinDig Tv bővítése a tavasszal esedékes antennacsere után várható, előreláthatóan nyáron. Két multiplex van még, ami országos egyelőre, ez lesz a D és az E multiplex. Az osztrákok mondjuk annyival előttünk járnak, hogy már régebben lekapcsolták ők az analóg rendszerüket. Tervbe van véve további ingyenes csatornák felvétele is a csomagba, de jobban majd az extra lesz bővítve. Saccperkábé multiplexenként 12-14 SD csatorna fér el, illetve 3-4 HD. Én is a határhoz közel lakom, ha meglesz ez a bővítés, akkor sok csatorna lesz majd az osztrák és a szlovák adókkal együtt.
2013. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok. A GE 06 megállapodás szerint Magyarország számára 8 DVB-T és 3 T-DAB hálózat kiépítésére van lehetőség. [link] Itt elolvasható a teljes cikk.
2014. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!