Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti nem érzitek úgy hogy a...

Ti nem érzitek úgy hogy a mostani naruto csak a paródiája a régi önmagának?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha tiszta viccre vennék az egészet, pedig egy aránylag komoly mű az egész alapja, ami sok szituációt feldolgoz. Jó, persze nem egy heav rain, de akkor is. Viszont az újabb dolgok (Pein harc után) eléggé gyengék, és nem hozzák színvonalat. Ti nem így látjátok? Régen tiszta jó volt még ha ki is lehetett számítani, de most a karakterek is gyengébbek és az egész cselekmény is. Vagy talán csak azért érzem így, mert régen még fiatalabban néztem?
2013. dec. 10. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Már elég régóta szar az egész. A "sima" Naruto még élvezhető volt, akkor tényleg ninjatörténet volt. De a Shippuudennel már elszabadult a pokol, már nem ninják, hanem mennek egymásra agyba-főbe, csak az van előttük,h meg kell ölni a másikat.

Számomra az a vicc az utóbbi fejezetekből, hogy Obito oly egyszerűen fogalmazta meg,h miért akar végetvetni a világnak,h: "Azért mert hagytad Rint meghalni" ...

Vagy az agyonhype-olt Madara, aki nem elég,h megszerezte Hashirama erejét, de aztán feltámad és mégtöbbet elszív tőle, majd a Shukaku lepecsételi, de vhogy ő szem nélkül is kép létrehozni a Susanót ami áttör a pecséten, aztán kb az összes bijuu megsorozza és semmi baja sincs, majd egyszerre ütik és annyit érnek el,h leszakad a karja ... A Naruto elért a Bleach szintjére, szánalom az egész.

2013. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A shippuuden eredetileg a sztori felgyorsulását és a harcok bedurvulását ígérte. De ez mostanra mintha visszacsapott volna, idővel egyre érzelgősebb lett. Úgy kb. Jiraia, és Itachi halála környékén lehetett a fordulópont. Én is várom már vissza a régit.
2013. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem. Most ugye ninjaháború van, de olyan szinten unalmas az egész, hogy csalódtam a narutoban. Folyton madara van mindenhol.. Mintha ő lenne a főszereplő. :D De amúgy imádom a narutot, csak ezek a részek.. olyan vontatottak.
2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nirata ***** válasza:
100%

Tyűhaj...

12 éves koromtól nézem a Narutot (most 20 vagyok). Egyszerűen imádom! Tényleg! Hiába közepes kategória, annyira megfogott a kis idióta fő szereplő (meg pár mellék szereplő) :) Ezen "nőttem fel" és mindig nyíltan fel is vállaltam, hogy szeretem, DE.....

(MOST KÖVETKEZIK A NEGATÍV VÉLEMÉNYEM)

Szóval: Én sajnálom a legjobban, hogy ezt kell mondanom, de ami mostanában történik a mangában és animéban egyaránt, hát az borzalom. Komolyan, most mit vártak? Azt gondolták, ha az amime grafikája mérföldeket fog romlani, többen fogják nézni????????? Vagy ha 50 manga fejezet konkrétan ugyan arról szól fog szólni (és ráadásul a szöveg is oldalanként fog ismétlődni), a rajongók felállva fognak tapsolni, hogy ez az Kishomoto! ?

(oké tudom, nem csak Kishi áll mind-e mögött)

Ja! És a szereplők teljes karakter kicsavarásáról majdnem elfelejtkeztem . Említeném példának Sasukét (SZÁMÍT BÁRMIT IS A JELEN LÉTE?), vagy Sakurát (hát neki a jelleme se föl se le, max a pofikája egyre csúnyább), Orochimaru (te meg mi a csudát csinálsz???????????), Obito (maradt volna Tobi), Kabuto (he?), Minato (Istenem add hogy csak az ő karakterét ne rontsák el! Kérlek!)


Oké természetesen vannak pozitív jellem fejlődések is, pl:

-Itachi (számunkra új)

-Hinata

-Neji

-Naruto


Nem akartam senkit se megbántani a véleményemmel, csak már picit kiborult a bili...

2013. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!