Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik televíziót vegyem: LG...

Melyik televíziót vegyem: LG 42LA620S vagy LG 42LA640S? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? Nagyjából hasonló kaliber a kettő. A 620-as nem tud NFC-t és direct ledes, a 640-es tud NFC-t és edge ledes. Nagyjából ennyi az érdemi különbség. Itt megtalálható mindkettő: [link]

2013. dec. 12. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert ezek passzív 3D-sek és abban csak a FULL HD felét tudják felbontásban. Ahhoz nagyon messzire kell meni tőle, hogy a képernyőn megritkuló csíkok között megjelenő fekete kimaradó sávok ne legyenek zavaróak. Persze ha nem vágy FullHD minőségre 3D üzemben, akkor veheted a passzív rendszert is, de eddig ahol láttam ilyent, mindig nagyon zavart a sűrű fekete csíkok tömege az egész képernyőn. Amikor próbáltam kompromisszumot keresni, ahonnan már tényleg jó a kép, akkor legalább kétszer annyira el kellett távolodni a képernyőtől. onnan viszont már a felbontás fele elvész.


Van akit ez nem zavar. Ezt neked kell eldönteni.


Egyébként érdemes elmenni egy bemutató terembe vagy plázába mondjuk egy Médiamárktba és ott egymás után megnézni egy azonos méretű passzív és egy aktív 3D tv-t a saját szemüvegével. Akinek ezt elmondtam és megtette és válaszolt, szinte mind azt mondta, hogy az aktív sokkal szebb képet ad. El kell menni és ki kell próbálni. Anélkül nem érdemes vásárolni.


Egyébként az általad írt tv típust jelenleg 141900,-Ftért kaphatod meg legolcsóbban. [link] ...de még nézegetheted a többi különböző ár összehasonlító oldalakat pl. a google keresőn keresztül.

2013. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!