Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy nyerhette meg az x...

Hogy nyerhette meg az x faktort a Danics Dóra?

Figyelt kérdés
Mielőtt a rajongók nekem esnének elismerem,hogy jó hangja van,de olyan semleges. 2 hónap után senkit nem fogja érdekelni,hogy mi van vele. Abban is biztos vagyok, hogy a híres anyja miatt nyert. Ez az egész kamu és megrendezett! A BTW-nek kellett volna nyerni, és nem vagyok egy hülye tini aki örülten visitozva küldi az smseket! Ti mit gondoltok erről? Kinek drukkoltatok?(nem csak a danicsra és a BTW-re gondolok)

2013. dec. 16. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én pont ennek a kettőnek drukkoltam. Egyébként bárki nyerte volna meg, úgyis ellesz felejtve. Akire még emlékeznek az Vastag Csaba.
2013. dec. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem néztem - viszont meg van rendezve az egész természetesen.

Ezek a műsorok nem a tehetségről szólnak, hanem az anyagi haszonszerzésről. Teljesen másodlagos hogy ki lesz az első és ki a második.

2013. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megmondták a legelején, h nő fogja nyerni, mert már legutóbb is hatalmas cirkusz volt, h állandóan férfi nyeri.

Másképp úgy is a BTW nyert volna, mert csak 6 millió tinilány szavazott rájuk....

2013. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Dóra hangja éppúgy megosztja a közönséget, mint a Tündié! Dóra hangjában is van valami iszonyat idegesítő, és ez többek véleménye, nemcsak az enyém... Szóval egyértelmű hogy a BTW-nek kellett volna nyerni, meg az is érdekes volt, hogy végig Ők vezettek, majd mikor már közeledett az eredményhirdetés, hirtelen megfordult az állás, és nem is változott. :( Sajnálom nagyon, nem szeretném sokat hallani a Dóra hangját a rádióban.. A BTW pedig remélem sikeresebb lesz nála, mert megérdemlik!
2013. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

úgyis mindegy ki nyert, mind süllyesztőben végzi hamar!

eltelt egy év, de oláh gergőnek még egy slágere se volt...

2013. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Meg van rendezve az egész. Nem is értem hogy nyerhetett Dóra. Annyira semleges és unalmas. Oké jó a hangja, de pár hónap múlva kb már senki nem fog emlékezni rá. A By the way sokkal többre vihette volna. Na mindegy, lemerném fogadni hogy többre is viszik, még így is hogy nem ők nyertek.
2013. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Tökmindegy,hogy ki nyert.A BTW úgyis többre viszi.
2013. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

DD protekcióval és vallástársai több százezernyi szavazatával!


Kedvenc: ByTheWay, Tóth Marci

Nem mondom, hogy Danicsnak a hangja hamis, de a tegnapi esti eredményhirdetésig fel sem tűnt, hogy ott van.

2013. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dorina90 ***** válasza:
20%

Egyértelműen a Dóri...

Namármost..

Nem kritizálásból, ne essetek nekem, én csak a saját véleményemet mondom, és ha valami nem tetszik, akkor privát..

Dórinak sokkal jobb hangja volt, mint ezeknek a kisp***öknek...

Nincs jó hangjuk egyáltalán.. Csodáltam is, illetve mégse, hogy bejutottak a fináléba. Hogy miért nem csodáltam? Hát persze, mostanában az ilyenfajta páwák jönnek be a csajoknak.. Hát persze hogy a sok tinip***a rájuk szavaz.. Mert helyesek... -.-" másra nem is jók. :P

Mint az 1D... Ők is így nyertek..

Elmentek az x-be, nyávogtak egyet kettőt, anyuci alájuk rakta a pénzt, és hoppá, 3. hely... -.-"

És mindezt "egyedül" érték el...

Ne emberek.. Már Magyarországon is??!!

Hová jutottunk..Ássátok el magatokat...


Visszatérve.. :D

AKinek nincs füle hozzá, na, az menjen a p****ba...

Ráadásul.. Ha már egyszer kiestek, könyörgöm, akkor mi a f...nak jönnek vissza?! Hova?! Minek?!

A fináléban a Bozsek Márk is jobb lett volna... Örülhetnek, hogy visszatakarodhattak oda.. -.-


Kösz a figyelmet

Jöhetnek az idióta rajongók

2013. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
szegény btw tinipi*a rajongók :DDD DÓRA A LEGJOBB!!! ÉS MEGÉRDEMELTE! meg hát inkább ő, mint a homár fiúbanda, kik egymással töltötték az utolsó estét...
2014. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!